Партнери

Setex Textile GmbH була заснована в 1990 р. керуючими директорами, в той час ткацької фабрики Gebr, Konrad Schröer і Markus Enk. Виробничі потужності і головний офіс компанії знаходяться в Німеччині, a регіональні представництва - у всіх європейських країнах.

Незалежне власне виробництво є запорукою високої "німецької якості і гнучкого підходу до побажань клієнтів компанії. Вся продукція Setex має сертифікат екологічної безпеки Еко-Тех Стандарт -100.

 

Компанія Matheis Textilgruppe, яка випускає продукцію ТМ Schlafgut є однією з провідних німецьких текстильних компаній. Асортимент продукції включає в себе комплекти постільної білизни, наматрацники та простирадла на гумки самої різної кольорової гами. Виробничі потужності як офіс компанії знаходяться в Німеччині. Вся продукція компанії має сертифікат екологічної безпеки Еко-Тех Стандарт -100.

 

Компанія F.A.N. Frankenstolz була заснована ще в 1951 році. І в даний час, через шість десятиліть, компанія F.A.N. Frankenstolz перетворилася в одного з провідних виробників домашнього текстилю в Європі. На сьогоднішній день високоякісна продукція компанії F.A.N. Frankenstolz (матраци, подушки, ковдри, наматрацники, топпери і т.д.) проводиться на трьох, обладнаних за останнім словом техніки, заводах, виробничі площі яких займають більш ніж 100 000 м2. Близько 700 осіб щодня виготовляють близько 35 000 ковдр та подушок, а також 2500 одиниць матраців.

 

Німецька компанія Schoenau und Houcken GmbH займається розробкою дизайну і виробництвом краваток. На світовому ринку компанія працює вже більше 20 років і співпрацює з такими відомими марками як Bugatti, Carl Lagerfeld і ін. Дизайнери компанії Schoenau und Houcken щороку розробляють дві колекції краваток: літню і зимову. Відповідно краватки з шовку і поліестеру. Всі дизайни краваток унікальні і зроблені не за допомогою комп'ютера, а вручну.

 

Компанія Lindenmann GmbH була заснована в 1961 році Karl Lindenmann і його сином Karl Heinz Lindenmann в місті Pforzheim (Німеччина), відомим ювелірною промисловістю на весь світ. Асортимент продукції компанії на даний момент включає в себе: чоловічі і жіночі ремені, запонки, затискачі для краваток, портмоне, жіночі гаманці, шарфи і інше. Вся продукція випускається під різними торговими марками: Lindenmann, Georges Chabrolle, Taranto, Pierre Cardin.

 

Компанія Guasch (Гуаш) була заснована в 1857 році двома братами Guasch і від самого початку позиціонувала себе як виробник бавовняних носових хустинок. Висока якість продукції Guasch призвела до швидкого зростання і відкриття офісів і складів в Барселоні. Колекція чоловічих і жіночих піжам була розроблена відомим Іспанським дизайнером Josep Abril. (www.josepabril.com). У 2004 році компанія Guasch запустила у виробництво першу колекцію піжам для чоловіків. Продукція компанії Guasch продовжує бути синонімом престижу в більш ніж 50 країнах світу.

 

Waveland Group була заснована в 1997 році паном Basills Zikoudis. Основна спеціалізація компанії це пошиття чоловічого одягу. Експортується продукція в основному в країни Європи і на Середній Схід. Головний офіс компанії і потужності розташовані в Греції, м. Салоніки.

<