Тростини

1232
Парасолька-тростина Fare 1134.Колір: біла.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску пар..

940 Грн.

1233
Парасолька-тростина Fare 1134.Колір: синя.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску пар..

940 Грн.

1231
Парасолька-тростина Fare 1134.Колір: червоний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску..

940 Грн.

1234
Парасолька-тростина Fare 1134.Колір: чорна.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску па..

940 Грн.

296
Парасолька-тростина Fare 1132.Колір: бордовий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску..

940 Грн.

1052
Парасолька-тростина Fare 1182.Колір: блакитний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на в..

1080 Грн.

922
Парасолька-тростина Fare 1182.Колір: жовтий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випу..

1080 Грн.

1051
Парасолька-тростина Fare 1182.Колір: зелений.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на вип..

1080 Грн.

1049
Парасолька-тростина Fare 1182.Колір: помаранчевий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується н..

1080 Грн.

1050
Парасолька-тростина Fare 1182.Колір: червоний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на ви..

1080 Грн.

1203
Парасолька-тростина Fare 1198.Колір: листя.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випус..

1105 Грн.

1202
Парасолька-тростина Fare 1198.Колір: соняшник.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску..

1105 Грн.

838
Парасолька-тростина Fare 1182.Колір: червоний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на ви..

1420 Грн.

324
Парасолька-тростина Fare 3330А.Колір: темно синя / зоряне небо.Німецька компанія Fare, яка спец..

1570 Грн.

321
Парасолька-тростина Fare 4584.Колір: комбінований жовтий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується..

1290 Грн.

Показано від 1 до 15 з 35 (всього сторінок: 3)

Тростини

Парасолька-тростина є найнадійнішою парасолькою, бо стрижень монолітний і витримує великі навантаження. Але через свої розміри парасольки-тростини не так популярні, як складні парасольки, які можна покласти в сумочку або в рюкзак. Але тим не менш ділові люди і люди, які цінують надійність, віддають перевагу саме парасолькам-тростинам. Саме тому більшість виробників парасольок-тростин не заморочуються з пошуком нових дизайнів і роблять парасолі-тростини в класичному виконанні. Можливо це і стало однією з причин не сильної популярності парасольок-тростин. Але наш інтернет-магазин Текстиль з Німеччини є прямим постачальником якісних німецьких парасольок-тростин, в тому числі з оригінальним дизайном. Всі ці парасолі-тростини Ви можете купити в Києві у нас в магазині.

Німецькі парасолі-тростини Fare виготовляються як в класичному дизайні, так і в нових дизайнах. З цієї причини кожен покупець зможе вибрати для себе найбільш підходящу йому парасольку-тростину в Києві і купити її. Якщо Ви віддаєте перевагу класичним дизайнам парасольок-тростин, то вибір досить великий. В асортименті нашого магазину представлені найпопулярніші моделі німецьких парасольок-тростин в класичному виконанні. У нас Ви можете купити парасольку-тростину з дерев'яною ручкою гаком або з пластиковою ручкою гаком з відмінною вітрозахисної системою. Спеціально для любителів класики, німецька компанія Fare в честь свого 60-річчя випустила ексклюзивну модель парасольки-тростини в класичному виконанні і за класичною технологією збірки таких парасольок. Хромовані деталі парасольки-тростини, чудовий купол з тефлоновим покриттям, дерев'яний стрижень і пластикові дуги лотусоподібної форми не залишать байдужим жодного любителя класичних парасольок.

Для тих же людей, які вважають за краще рухатися в ногу з часом і купувати парасолі-тростини з цікавими дизайнерськими рішеннями, у нас також знайдуться такі парасолі. Компанія Fare виготовляє парасолі-тростини з незвичайним квадратним куполом. Це відразу виділяє володаря такої парасольки-тростини серед всіх інших людей і змушує звертати увагу на себе. Для жіночої статі також є парасолі-тростини з принтом на куполі хмарного блакитного неба або крапель дощу. Такий принт на куполі парасольки-тростини також виділить Вас серед інших жінок зі звичайними чорними парасольками. Якщо Ви хочете ще щось незвичайне, то нам є чим Вас здивувати. Також є парасолі-тростини виконані в двох колірних гамах - один колір на зовнішній стороні купола парасольки, а інший колір на внутрішній стороні купола. Також німецька компанія подумала про безпеку своїх клієнтів в темний час доби або коли починає сутеніти. Спеціально для такого часу доби німці розробили парасольку-тростину, відбиває світло. Тепер Вас буде видно навіть в самий темний час доби, і Ви забезпечите себе і водія автомобіля від небажаних наслідків аварії на дорозі або поблизу її.

Незважаючи на те, що парасолі-тростини розроблені в Німеччині - це не означає що всі вони коштують дуже дорого. Адже німецька компанія Fare спеціально робить кілька серій парасольок по своїй ціновій категорії (від бюджетних парасольок до ексклюзивних моделей). Тому кожен зможе підібрати собі парасольку-тростину по своєму бюджету.

Для корпоративних клієнтів також є можливість виготовлення парасольок-тростин з корпоративним логотипом або в кольорах компанії. Такі замовлення виконуються на замовлення і терміни в кожному окремому випадку різні. Але якість виконання корпоративних парасольок-тростин завжди залишається на найвищому рівні. Такі корпоративні парасолі-тростини не соромно буде продемонструвати на міжнародних або національних виставках своєї продукції або інших важливих заходах, а також можна зробити подарунок своїм партнерам. Якщо Ви хочете купити корпоративні парасолі-тростини гуртом в Києві звертайтеся до наших менеджерів, і вони Вам допоможуть в цьому.

<