Вузькі

392
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 01.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

396
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 06.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

399
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 09.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

401
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 12.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

403
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 14.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

404
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 15.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

405
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 16.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

407
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 18.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

408
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 20.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

409
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 21.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

410
Краватка вузька з 100% поліестеру Schönau Germany - 22.Краватка - це центральний аксесуар в діловому..

335 Грн.

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)

Вузькі

Вузька краватка була дуже популярна в середині 20 століття. Практично кожен чоловік в той час носив саме вузьку краватку або, як ще її називали, «краватку-оселедець». А як відомо, мода згодом повертається і тепер стало знову модно носить вузьку краватку, зокрема, вузьку поліестерову краватку, так як вона є одним з видів вузьких краваток. Раніше, як в іншому і зараз, моду задавали відомі люди, музиканти, кіноактори, шоумени, ведучі та т.д. і в середині 20 століття всі відомі люди, як раз одягали вузьку краватку оселедець. Навіть зараз на старих фотографіях можна побачити на зірках вузьку краватку оселедець. Особливо, в той час була популярна британська група Бітлз і на своїх концертах вони одягали саме вузькі краватки. І звичайно ж фанати не могли не помітити цього модного аксесуару, за тими мірками, і стали копіювати своїх кумирів, і також носити вузькі краватки. Таким чином вузька краватка оселедець і стала мега популярною серед чоловіків в 60-х роках. Також популярності вузької краватки сприяло те, що це був досить рідкісний чоловічий аксесуар і тому всі чоловіки швидко підхопили ідею носіння саме вузької краватки. Ще однією перевагою вузької краватки оселедця, як потім з'ясувалося, стало те, що її досить легко зав'язувати.

Зараз також вузька поліестерова краватка дуже популярна, особливо, серед молоді. Але рекомендується одягати такий чоловічий аксесуар тільки худорлявим чоловікам і чоловікам з нормальною статурою. А ось повним чоловікам одягати таку вузьку поліестерову краватку категорично не рекомендується, адже вона просто буде безглуздо виглядати, тому повним чоловікам рекомендуються більш широкі краватки. Зараз часто одягають молоді люди вузькі поліестерові краватки на вечірки і на дружні зустрічі, адже краватки з поліестеру дуже зносостійкі. Також вузькі краватки підходять практично під будь-який вид одягу. Тому вузькі поліестерові краватки можна побачити на молодій людині, на якій одягнені навіть джинси.

У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві вузькі поліестерові краватки Schonau німецького виробництва. Завдяки різноманітності дизайнів даних німецьких вузьких краваток, Ви зможете підібрати вузьку поліестерову краватку на будь-молодіжний захід. Також у нас можна купити ці вузькі краватки оселедці гуртом або на замовлення в якості корпоративних краваток.

<