Латексні

836
Ортопедична латексна подушка F.A.N. Latex складається з суміші натурального і синтетичного перфорова..

0 Грн.

32
Ортопедична подушка Duoflex Real Latex.Подушка з 100% латексу, м'яка. Висока еластичність, терморегу..

0 Грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Латексні

Зараз все частіше можна почути запитання від покупців: «Де купити латексні подушки в Києві?». Це пов'язано з тим, що латексні подушки мають ряд переваг перед іншими подушками. І все більше людей дізнаються про переваги латексних подушок і тому хочуть купити саме латексні подушки в Києві.

Латекс - це натуральний матеріал, який видобувається з гевеї і має природні антибактеріальні властивості. Тому вироби з латексу, в тому числі і латексні подушки, мають також антибактеріальні властивості. Але не всі виробники латексних подушок роблять подушки з натурального латексу. Якщо подумати, звідки у європейських виробників або у виробників з США може з'явиться натуральний латекс, адже на їх території гевея не росте. Європейські та американські виробники латексних подушок імпортують латекс з країн, де він робиться (найбільші виробники латексу - це Бразилія і Таїланд), і додають в натуральний латекс синтетичний. Тому, ці виробники роблять латексні подушки з суміші синтетичного і натурального латексу. Це робиться з кількох причин. По-перше, синтетичний латекс в кілька разів дешевше натурального латексу, і латексна подушка з змішаного латексу буде дешевше, ніж з натурального. По-друге, синтетичний латекс більш міцний і надає пружності і міцності латексній подушці зі змішаного латексу. І по-третє, синтетичний латекс швидше застигає, що дозволяє робити більше латексних подушок за одну одиницю часу. У нашому інтернет магазині Текстиль з Німеччини, Ви можете купити в Києві латексні подушки з змішаного латексу німецького виробництва F.A.N. Latex. Ці латексні подушки виробляються з суміші натурального і синтетичного латексу, володіють ортопедичним, антибактеріальними і антиалергенними властивостями, а також, в них можна регулювати висоту. Ці німецькі латексні подушки підійдуть алергікам (крім тих, у яких алергія на латекс) і людям, у яких слабкий імунітет. Дану латексну подушку Ви можете купити у нас в Києві.

Крім антибактеріальних властивостей, латексні подушки мають ортопедичний ефект (хоч і не всі). Так як, латексні подушки не збиваються і тримають постійно свою висоту, це добре розслабляє м'язи шиї і сам хребет, що в свою чергу впливає на якість сну і на бадьорість всього організму з ранку. Також, латексні подушки володіють антибактеріальними і антиалергенними властивостями, так як латексні подушки не вбирають вологу всередину і швидко випаровують її зі своєї поверхні. Ще латексні подушки не електризуются і, відповідно, не притягують пил. Завдяки цим властивостям в латексних подушках не можуть розвиватися пилові кліщі, бактерії і грибки. А завдяки своїй пористій структурі латекс «дихає», хоч для кращої вентиляції в латексних подушках ще роблять додаткові наскрізні отвори. Завдяки всім своїм перевагам, латексні подушки, при правильному догляді, можуть служити своєму власникові до 30 (!) Років. Якщо Ви ще не купили латексну подушку, то ми наполегливо рекомендуємо купити латексну подушку у нас в магазині.

У нас в магазині Ви можете також купити латексні подушки в Києві з 100% натурального латексу бразильської компанії Duoflex. Це єдиний в світі завод, який спеціалізується на виготовленні виключно подушок. Так як Бразилія займає перше місце з виробництва латексу, це одна з небагатьох країн у світі, яка може виробляти латексні подушки з 100% натурального латексу. У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити латексні подушки в Києві з натурального латексу, як монолітні, так і з регулюванням висоти. Латексні подушки з регулюванням висоти підійдуть практично кожній людині, і він зможе підібрати для себе оптимальну висоту подушки, в залежності від того, яке положення тіла під час сну він найчастіше приймає. Монолітні латексні подушки підходять для тих, хто любить спати на боці.

<