Чохли для лікарень

9
Водонепроникний медичний чохол на гумці Hospital (j125) використовується для захисту матраца від мех..

1625 Грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Чохли для лікарень

Чохли для лікарень або, як їх ще називають, медичні чохли призначені спеціально для лікарняних ліжок. На жаль, в наших лікарнях такі медичні чохли - це велика рідкість, адже більшість лікарень державні, і бюджет у них дуже обмежений. Але вони мають цілий ряд переваг. Хоч медичні чохли і не так добре представлені на Україні, але є кілька виробників, які поставляють медичні чохли лікарням.

Медичні чохли українського виробництва виготовляються з медичної клейонки. Вони не пропускають кров і будь-яку рідину всередину ліжка, але вони парять шкіру, так як медична клейонка не пропускає повітря, і на таких медичних чохлах не комфортно знаходиться, особливо, якщо хворий не може підніматися з ліжка. Але у такого медичного чохла є один плюс - це низька ціна. З цієї причини такий медичний чохол і беруть.

Ми ж імпортуємо з Німеччини якісно зовсім інший медичний чохол. Німецький медичний чохол Setex складається зі спеціального поліестерового волокна (внутрішня частина) і водонепроникної поліуретанової мембрани (зовнішня частина). Перевага поліуретанової мембрани в тому, що вона не пропускає будь-який вид рідини, але пропускає повітря і тим самим не парить шкіру хворого. Також даний німецький медичний чохол не пропускає пилові кліщі, тим самим він підходить навіть для алергіків. Ще цей медичний чохол Setex не пропускає бактерії, грибки і віруси всередину ліжка. Дезінфекція медичного чохла проводиться протиранням ватним тампоном, змоченим в 95% спирт. Також цей медичний чохол можна прати в звичайній пральній машині при температурі до 95 С. Медичний чохол Setex також тестувався на протипожежну безпеку і пройшов її згідно EN 533 Index1. На даний момент нічого подібного в Україні за якістю не представлено. Купити медичний чохол в Києві можна у нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини, як в роздріб, так і гуртом.

<