Вузькі

415
Краватка шовкова вузька оселедець Schönau Germany- 07.Краватка - це центральний аксесуар в діловому ..

540 Грн.

426
Краватка шовкова вузька оселедець Schönau Germany- 20.Краватка - це центральний аксесуар в діловому ..

540 Грн.

427
Краватка шовкова вузька оселедець Schönau Germany- 22.Краватка - це центральний аксесуар в діловому ..

540 Грн.

437
Краватка шовкова вузька оселедець Schönau Germany- 37.Краватка - це центральний аксесуар в діловому ..

540 Грн.

438
Краватка шовкова вузька оселедець Schönau Germany- 38.Краватка - це центральний аксесуар в діловому ..

540 Грн.

449
Краватка шовкова вузька оселедець Schönau Germany- 53.Краватка - це центральний аксесуар в діловому ..

540 Грн.

450
Краватка шовкова вузька оселедець Schönau Germany- 54.Краватка - це центральний аксесуар в діловому ..

540 Грн.

456
Краватка шовкова вузька оселедець Schönau Germany- 62.Краватка - це центральний аксесуар в діловому ..

540 Грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Вузькі

Вузькі краватки були дуже популярні в 60-х роках 20-го століття. У той час вузька краватка була рідкістю і її першими почали носити зірки музики, кіно і телебачення. Після того, як фанати і шанувальники побачили на своїх кумирах, такий чоловічий аксесуар, як краватка, він став дуже популярним серед всіх інших чоловіків. Але варто відзначити, що зірки носили вузькі шовкові краватки, так як шовкова краватка підкреслює стиль і статус його власника. Також вузька краватка виглядає набагато ошатно, ніж будь-яка інша, адже вона в залежності від освітлення і положення може переливатися і можуть з'являтися різні відтінки на малюнку.

Зараз вузькі краватки в основному носить молодь, а також чоловіки з худорлявою статурою. Вузькі шовкові краватки можна одягати на різні заходи, і вони в основному одягаються під піджак. Тому вузькі шовкові краватки вже не можна одягати під джинси і під стиль «кежуал», як інші вузькі краватки. Адже шовкові краватки виглядають набагато ошатно і тому з повсякденним одягом, і, в тому числі, з джинсами входять в дисонанс. Вузькі шовкові краватки можна носити керівному складу компанії, так як вони підкреслюють важливий статус чоловіка. Також вузькі шовкові краватки підходять для різних світських заходів, які вимагають діловий стиль одягу.

У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини в Києві Ви можете купити німецькі вузькі шовкові краватки Schonau. Якість пошиття даних краваток не викличе сумнівів навіть у експертів, а різноманітність малюнків дозволить підібрати вузьку краватку будь-якїй молодій людині, практично на будь-який захід і під будь-який стиль ділового одягу. Також ми маємо можливість продавати краватки гуртом і робити корпоративні вузькі краватки з логотипом будь-якої компанії під замовлення.

<