Жіночі гаманці

1154
Жіночий гаманець Lindenmann 91100.Стильний жіночий гаманець Lindenmann зроблений з м'якої, гладкої ш..

2325 Грн.

1155
Жіночий гаманець Lindenmann 91101.Стильний жіночий гаманець Lindenmann зроблений з м'якої, гладкої ш..

2600 Грн.

1156
Жіночий гаманець Lindenmann 91101.Стильний жіночий гаманець Lindenmann зроблений з м'якої, гладкої ш..

2600 Грн.

1157
Жіночий гаманець Lindenmann 91102.Стильний жіночий гаманець Lindenmann зроблений з м'якої, гладкої ш..

1915 Грн.

1158
Жіночий гаманець Lindenmann 91102.Стильний жіночий гаманець Lindenmann зроблений з м'якої, гладкої ш..

1915 Грн.

1160
Жіночий гаманець Lindenmann 91104.Стильний жіночий гаманець Lindenmann зроблений з м'якої, гладкої ш..

2190 Грн.

1159
Жіночий гаманець Lindenmann 91104.Стильний жіночий гаманець Lindenmann зроблений з м'якої, гладкої ш..

2190 Грн.

1161
Жіночий гаманець Lindenmann 91105.Стильний жіночий гаманець Lindenmann зроблений з м'якої, гладкої ш..

1630 Грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Жіночі гаманці

Сьогодні жінка не обходиться без гаманця, також як без айфона, ключів, помади і стильної сумки. Найчастіше представниці прекрасної статі вибігають з дому, ледь встигнувши захопити необхідні речі. Наявність же гаманця підвищує організованість, адже він може вміщати крім грошей, ще такі предмети як водійські права, кредитні карти, ID-документи і абонементи. Вибрати правильний гаманець - важливе завдання кожної жінки. Полегшити яку здатний інтернет-магазин «Textile Germany», де зібрані якісні вироби з Німеччини.

Трішки історії

Раніше всіх гаманці почали використовувати на території Туреччини в воістину далекі 640-630 роках до нашої ери. Тоді це були маленькі мішечки, в які жителі міста складали срібні і золоті монети. В азіатській культурі гаманці мали вигляд звичайних шнурків, так як монети на території Японії і Китаю були з отворами. Подоба сучасних гаманців, почало з'являтися тільки в епоху Відродження.

Завдяки гаманцю, є можливість тримати гроші «при собі». Розуміли це і люди, що живуть до нас.

Які жіночі гаманці бувають?

1. Класичний гаманець. Найпоширеніша модель. Особливості: довгаста форма, плюс верхня панель, яка накриває основну частину. Як застібки - кнопка. Такий гаманець має на увазі безліч відділень, в тому числі для купюр в повний розмір. У внутрішній частині верхньої панелі - є кишеньки для водійських прав і фотографій членів сім'ї. «Класика» - оптимальний варіант гаманця. Якщо у вас не було досвіду використання гаманця або ви хочете зробити подарунок - тоді це безпомилкове рішення.

2. Гаманець-клатч. Досить об'ємний за розміром, а тому більш місткий. Така модель знахідка для жінок, які «все своє носять з собою». Багато в чому тому він оснащений додатковими застібками-блискавками, щоб все напхане часом не випало. Приємний бонус гаманця-клатча - його можна носити, як мініатюрну дамську сумочку. Або брати з собою в поїздки, коли хочеш не хочеш, а доводиться носити з собою масу різних предметів.

3. За типом чоловічого портмоне. Можуть бути подвійного і потрійного складання. Якість моделі - компактність, при відмінній місткості. Вони різноманітні за внутрішнім змістом і дизайнерському виконанню. Закриваються на кнопку, інші звичайним «зачиненням». Зустрічаються гаманці на магнітах - зручні тим, що не потрібно прагнути «потрапити» в отвір кнопки. Намагнічення відбувається миттєво. Але їх мінус - швидке зношування. Шкіра швидко виснажується під постійним тиском, і з часом утворюється розрив шкіри, в точці закриття.

Кожен гаманець упакований в стильну коробочку, а тому відмінно підходить в якості подарунка дорогій людині. А якщо ви вирішили зробити приємний подарунок собі, то ефектне оформлення надовго забезпечить вас піднесеним настроєм.

<