З натуральних волокон

833
В якості наповнювача використана чиста вовна вівці зі спеціальною гігієнічною і антиалерге..

8570 Грн.

1134
Антиалергенна ковдра F. A. N. Schlafgut Natur Cotton.Антиалергенна ковдра Schlafgut Natur Cotto..

4525 Грн.

1129
Антиалергенна бамбукова ковдра F. A. N. Shlafgut Bambutex.У набиванні ковдри одн..

4575 Грн.

25
Антиалергенна ковдра F. A. N. Smartcel™ - Sensitive.Запатентована технологія - постійний е..

5510 Грн.

1136
Антиалергенна ковдра F. A. N. Smartcel™ - Sensitive.Запатентована технологія - постійний е..

4750 Грн.

1126
Антиалергенна ковдра F. A. N. Smartcel™ - Sensitive.Запатентована технологія - постійний е..

7060 Грн.

1137
Антиалергенна ковдра F. A. N. Smartcel™ - Sensitive.Запатентована технологія - постійний е..

5975 Грн.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

З натуральних волокон

Ковдри з натуральних матеріалів вважаються найбільш затребуваними на текстильному ринку. Більшість людей купують ковдри саме з натуральних наповнювачів тому, що вважають ці ковдри безпечні і нетоксичні. Якщо Ви вирішили купити натуральну ковдру в Києві, тому, що вважаєте її безпечною, то Вам слід прочитати цей матеріал до кінця.

Ковдри з пуху і пера. Це одні з найпопулярніших колись ковдр, хоч і зараз також деякі люди віддають перевагу ковдрам з пуху і пера. Небезпека такої натуральної пухової ковдри в тому, що в ній можуть розмножуватися пилові кліщі і, відповідно, може виникнути алергія. Друга незручність натуральних пухових ковдр - їх не можна прати в пральній машинці, а тільки здавати хімчистку. Після кожної хімчистки, пуху і пера в такій ковдрі стає все менше, і таке пухова ковдра поступово втрачає свої теплові властивості. Пухові ковдри, які оброблені якісним протикліщовим (антиалергенним) розчином коштують досить дорого. Але рішення купувати натуральну пухова ковдра або не купувати завжди залишається за Вами.

Ковдри з вовни. Зазвичай вовняні ковдри наповнюються овечою вовною. Овеча вовна має дуже хороші термічні властивості і її досить багато в промисловому виробництві. Але такі натуральні вовняні ковдри також, як і пухові можуть викликати напади алергії, так як в шерсті також можуть розвиватися пилові кліщі. Тому до вибору вовнових ковдр також слід ставитися з обережністю. Слід купувати тільки якісні вовняні ковдри, які оброблені протикліщовим розчином і не викликають алергії. У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини представлені німецькі вовняні ковдри компанії F.A.N. Дана німецька компанія робить вовняні ковдри з чистої овечої вовни і обробляє їх протикліщовим розчином. Після такої обробки таку вовняну ковдру можуть використовувати навіть люди, які страждають від нападів алергії. Таку ковдру можна прати в пральній машинці, і вона все одно не буде втрачати своїх антиалергенних властивостей. Дану вовняну ковдру рекомендується використовувати в холодну пору року, так як ця натуральна ковдра має дуже хороші термічні властивості. Купити антиалергенну вовняну ковдру в Києві Ви можете у нас в магазині. Якщо хочете купити вовняну ковдру в Києві гуртом зв'яжіться з нашими менеджерами.

Ковдри з кашеміру. Натуральні кашемірові ковдри не є масовим продуктом через свою дорожнечу. Тому, що кашемір досить рідкісний матеріал, який видобувається з підшерстя певних видів гірських кіз. Але кашемірові ковдри мають виняткові теплові властивості, за що і цінуються в усьому світі. Далеко не всі виробники ковдр мають можливість виготовляти ковдри з кашеміру. Але в нашому інтернет-магазині в Києві Ви можете купити німецьку кашемірову ковдру F.A.N. Kashmir. Так як кашемірова ковдра, наповнюється підшерстям, така ковдра також може викликати алергію. Тому німецька компанія F.A.N. обробляє свою кашемірову ковдру протикліщовим розчином, і після цього її можна використовувати навіть людям, які страждають на алергію (ковдра стає антиалергенною). Купити дану антиалергенну кашемірову ковдру в Києві Ви можете у нас в інтернет-магазині всього в пару кліків. Якщо хочете купити кашемірове ковдру в Києві гуртом, рекомендуємо зателефонувати нашим менеджерам.

Бавовняні ковдри. Бавовняні ковдри виробляються досить давно і мають свого покупця. Дані бавовняні ковдри виготовляються з екологічно чистого матеріалу - бавовни. Ці натуральні ковдри підходять практично всім людям і навіть дітям. Такі бавовняні ковдри абсолютно безпечні, не токсичні і не викликають алергії. Рекомендується бавовняні ковдри використовувати протягом усього року. У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві німецьку бавовняну ковдру F.A.N. Schlafgut Natur Cotton. Цю німецьку бавовняну ковдру виготовлено з чистої бавовни, без будь-яких домішок і різних барвників, тому нею можна вкривати навіть дітей. Рекомендується використовувати дану бавовняну ковдру в весняно-осінній період. Якщо Ви хочете купити бавовняну ковдру в Києві гуртом, повідомте, будь ласка, про це нашим менеджерам і вони допоможуть Вам це здійснити.

Бамбукові ковдри. Бамбукові ковдри останнім часом завойовують свою популярність завдяки своїм природним антибактеріальним і антиалергенним властивостям. Волокна бамбука є від природи антибактеріальними і швидко вбирають в себе вологу, що не дає розмножуватися пиловим кліщам. У нас в магазині Ви можете купити в Києві німецьку бамбукову ковдру F.A.N. Schlafgut Bambutex. Це антибактеріальна бамбукова ковдра підходить для весняно-осіннього періоду, а також її можна використовувати взимку якщо у Вас вдома гарне опалення. Якщо бажаєте купити антиалергенну бамбукову ковдру в Києві гуртом зателефонуйте нам по телефону.

Ковдра з Tenсel. Ковдри з натурального матеріалу Tenсel з'явилися на ринку України недавно, але поступово набирають популярність. Tenсel - це волокно, яке виготовляється з деревини бука і має підвищені гігроскопічні властивості. Тому ковдри з Tenсel вбирають вологу швидше в 3 рази ніж бавовна, і підтримують спальне місце сухим. Також дана властивість ковдр з Tenсel виключає розвиток в наповнювачі пилових кліщів, і тому не викликає алергії. Купити в Києві німецьку ковдру з Tenсel Ви можете у нас в магазині. Ця інноваційна німецька ковдра з Tenсel завжди буде підтримувати Ваше спальне місце сухим і комфортним. Бажаєте купити в Києві ковдру з Tenсel гуртом? Не проблема! Просто зателефонуйте нам.

Ковдра з Smartcel. Ковдра з Smartcel це абсолютно новий продукт, який почав виготовлятися тільки в 2013 році в Німеччині на заводі компанії F.A.N. Smartcel - це матеріал Tenсel з додаванням цинку. Така ковдра з Smartcel має всі переваги ковдри з Tencel, плюс допомагає швидкій регенерації шкіри людини, так як цинк бере участь в процесах регенерації і загоєння ран на шкірі, в тому числі. Ковдра з Smartcel абсолютно безпечна і не токсична, що підтверджується міжнародними сертифікатами якості і висновком санітарно-епідеміологічної служби України. Купити дану інноваційну ковдру з Smartcel в Києві Ви можете у нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини. Якщо бажаєте купити ковдру з Smartcel в Києві гуртом рекомендуємо зателефонувати нам за вищевказаними телефонами, і наші менеджери допоможуть Вам у цьому.

Слід зауважити, що купити всі ці натуральні ковдри Ви можете в будь-якому місті України (Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Хмельницький, Одеса, Вінниця, Полтава і т.д.), так як ми можемо відправити товар в будь-який куточок нашої країни.

<