Шириною 30 мм

133
Підтяжки Lindenmann 9157-05. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

1145 Грн.

136
Підтяжки Lindenmann 9157-07. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

1145 Грн.

137
Підтяжки Lindenmann 9157-10. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

1145 Грн.

134
Підтяжки Lindenmann 9157-16. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

1145 Грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Шириною 30 мм

Підтяжки середньої ширини 30 мм більше підходять для чоловіків худої і нормальної статури. Такі підтяжки добре підходять для роботи, адже мають класичне темне (чорні, коричневі і т.д.) забарвлення і середня ширина виглядає не зухвало. Такі підтяжки з середньою шириною в 30 мм досить добре підходять для корпоративного стилю одягу. Наприклад, в установи банків, фінансовими консультантами, юридичними консультантами і т.д. Адже люди в підтяжках викликають довіру серед клієнтів. Можливо, ця довіра нав'язується старими фільмами, в яких успішні адвокати, поліцейські, банкіри і т.д. були одягнені саме в підтяжки.

Але для створення образу потрібні якісні підтяжки. Адже буде ніяково, якщо при спілкуванні з клієнтом або на діловій зустрічі у Вас зламається, наприклад, пластиковий затискач. Ця ситуація буде незручною для обох сторін і може вплинути на результат ділової зустрічі. Тому, якщо вже створювати образ успішного ділового чоловіка, за допомогою підтяжок, то найкраще це робити з німецькими підтяжками середньої ширини Lindenmann.

Німецькі підтяжки шириною 30 мм Lindenmann мають металеві затискачі і спеціальні шлейки, виготовлені з міцної еластичної тканини. Купивши дані підтяжки в Києві Ви будете насолоджуватися їх компанією не один рік. Адже в Німеччині підтяжки дуже популярні, а німці просто не вміють робити неякісні речі. Тому, всі підтяжки компанії Lindenmann, зроблені на совість і служать кілька років, а в деяких випадках і десятиліття. Німецькі підтяжки середньої ширини можна використовувати, як на роботу, так і для вечірок або веселих заходів. Для робочої атмосфери Ви можете купити підтяжки в темних тонах, а для гучних і веселих заходів можете купити підтяжки в яскравих кольорах. Але в якому б кольорі Ви не купили підтяжки в Києві, в якості німецьких підтяжок Lindenmann Ви можете бути впевнені. Вони Вас не підведуть!

<