Чоловічі

360
Ремінь чоловічий Lindenmann - 234 коричневий.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідн..

1690 Грн.

1075
Ремінь чоловічий Lindenmann - 393 коричневий.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідн..

1290 Грн.

359
Ремінь чоловічий Lindenmann - 393 чорний.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідних ч..

1290 Грн.

1235
Ремінь чоловічий Lindenmann - 616 чорний.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідних ч..

1350 Грн.

1113
Ремінь чоловічий Lindenmann - 662 коричневий.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідн..

1290 Грн.

1112
Ремінь чоловічий Lindenmann - 662 чорний.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідних ч..

1290 Грн.

365
Ремінь чоловічий Lindenmann - 727 чорний.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідних ч..

1350 Грн.

366
Ремінь чоловічий Lindenmann - 7331 коричневий.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхід..

1850 Грн.

1076
Ремінь чоловічий Lindenmann - 961 коричневий.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідн..

1800 Грн.

370
Ремінь чоловічий Lindenmann - 961 чорний.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідних ч..

1800 Грн.

1252
Ремінь чоловічий Lindenmann - 9036 коричневий.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхід..

0 Грн.

1251
Ремінь чоловічий Lindenmann - 9036 чорний.Чоловічий ремінь - це один з найпопулярніших і необхідних ..

0 Грн.

Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)

Чоловічі

Чоловічий ремінь займає особливу нішу в гардеробі будь-якого чоловіка. Цей аксесуар є у кожного чоловіка і навіть не в одиничному екземплярі. Адже є кілька видів чоловічих ременів, які відрізняться як видом пряжки, так і шириною, і кольором один від одного. І, відповідно, такі ремені надягають під різний вид одягу.

Широкі шкіряні або тканинні ремені зазвичай одягають під джинси. Це, так званий, «повсякденний» вид одягу. Пряжка в широких ременях може бути, як стандартної з хлястиком, напівавтоматичного, так і автомат. Широкий шкіряний чоловічий ремінь з автоматичною пряжкою все частіше можна побачити на чоловіках і різних магазинах. Зручність даного чоловічого ременя в тому, що не потрібно кожного разу шукати дірку, в яку потрібно потрапити хлястиком, а також те, що крок в шкіряному чоловічому ремені набагато менше, ніж зі стандартною пряжкою. Зручність у тому, що можна трохи послабити ремінь після щільного обіду або вечері, а зі стандартною пряжкою це незручно, так як дірки під хлястик знаходяться на певній відстані яка може виявитися більшою, і ремінь не буде підтримувати джинси. Але з часом, автоматична пряжка починає працювати гірше і ремінь застібається гірше, тому в плані надійності, стандартна пряжка чоловічого ременя, звичайно ж, краще. Також варто звертати увагу і на форми пряжок. Адже форми пряжок можуть бути найрізноманітніші, наприклад, як стандартні, так і в формі черепа і т.д. Адже різні форми пряжок чоловічого ременя можуть підходити під різні види заходів і вечірок.

Чоловічі ремені під брюки або штани зазвичай виготовляються меншої ширини, ніж чоловічі ремені під джинси. Адже тут вже переважає класичний стиль одягу. Пряжки чоловічих ременів під штани або штани йдуть стандартними з хлястиком або напівавтомат без хлястика, але автоматичного застібання Ви в класичних чоловічих ременях вже не побачите. Пряжки таких ременів виконані в класичному стилі, вони не масивні, мають рівні і плавні форми, без яскравих малюнків. Сам же ремінь йде однотонний, в основному, в класичних темних кольорах.

Дуже багато чоловічих ременів, які представлені в Києві, та й по всій Україні неякісні. Навіть у відомих магазинах можна побачити на виставці чоловічі ремені з яких лізуть нитки або інший брак. Також багато чоловічих ременів, які видають за шкіряні, часто виявляються зроблені зі шкірозамінника. Так як же купити якісний чоловічий ремінь в Києві? Ми про це подбали! Наша компанія є прямим імпортером якісних шкіряних німецьких чоловічих ременів Lindenmann. І тому в нашому інтернет-магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві тільки якісні німецькі чоловічі ремені. Купивши один раз такий ремінь, Ви більше не захочете мати справу з дешевими та неякісними виробами.

<