З натуральних волокон

835
В якості наповнювача в вовняний подушці F.A.N. Derby використана чиста овеча шерсть cо спеціальною г..

2380 Грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

З натуральних волокон

З усього розмаїття подушок і їх наповнювачів, одними з найпопулярніших є подушки з натуральних наповнювачів. У більшості людей вдома знаходяться саме подушки з натуральним наповнювачем. Всі пам'ятають старі подушки з пуху і пера, а хто жив в селі, то знають, що бабусі такі подушки шили самі, адже у них були свої кури, які і давали необхідну сировину для наповнення подушок. І по сьогоднішній день багато людей віддають перевагу саме подушкам з пуху і пера, хоч такі подушки і потрібно здавати періодично в хімчистку (а після кожної хімчистки, наповнювача в подушці стає менше, і вона стає все менше в розмірах і втрачає свої ортопедичні властивості). Тому може пора подивитися на інші подушки з натуральними наповнювачами?

Подушка повинна бути не тільки зручною, але і ще безпечною. Адже в подушках розвиваються пилові кліщі, які в наслідку можуть призвести до різних видів алергій. Саме тому якщо Ви вирішили купити подушку в Києві, слід звернути увагу і на її безпеку.

Наш інтернет магазин Текстиль з Німеччини є прямим імпортером німецьких подушок з натурального наповнювача компанії F.A.N. Німецькі подушки з натуральних наповнювачів відповідають німецьким і міжнародним стандартам якості, абсолютно безпечні, антиалергенні і мають ортопедичний ефект. На таких подушках Ви будете прокидатися вранці виспатися і повним енергії. Купити ці німецькі подушки Ви можете у нас.

Вовняні подушки німецької компанії F.A.N. робляться з натурального наповнювача - овечої вовни. Так як, шерсть є сильним алергеном, то німецька компанія F.A.N. обробляє її антиалергенним розчином, після чого таку вовняну подушку можуть використовувати люди, у яких є алергія. Така вовняна подушка буде абсолютно безпечна для алергіків, так як має антиалергенні властивості. Купити вовняну подушку в Києві Ви можете одним кліком на нашому сайті, а для того, щоб купити вовняні подушки гуртом Ви можете зв'язатися з нашим менеджером.

Подушки з кашеміру виключно м'які і зручні. Далеко не кожен виробник текстильної продукції може дозволити собі шити кашемірові подушки, так як кашемір є досить рідкісним, і, відповідно, дорогим натуральним матеріалом. Німецька компанія F.A.N. має в своєму асортименті кашемірові подушки. Дані німецькі кашемірові подушки мають співвідношення наповнювача кашеміру і вовни 50/50, так як кашемір занадто м'який і не зможе тримати форму під вагою голови, саме для цієї мети додана в наповнювач вовна, волокна якої товщі і більш пружні. Так, як і вовняні подушки, кашемірові подушки оброблені антиалергенним розчином і не викликають алергії. Також німецькі кашемірові подушки безпечні для алергіків. Купити німецькі кашемірові подушки можете прямо на нашому сайті, якщо хочете купити гуртом кашемірові подушки з Німеччини звертайтеся до наших менеджерів.

Подушки з Tencel - це також подушки з натурального наповнювача. Tencel (Тенсел) - це натуральний матеріал, який виготовляється з волокон букового дерева. Подушки з Tencel мають природні антиалергенні та антибактеріальні властивості, а також виняткові гігроскопічні властивості (швидко вбирають вологу в волокна і випаровують її). Завдяки природному натуральному наповнювачу, подушки з Tencel підходять усім, без винятку, людям, в тому числі, алергікам. Купити подушки з Tencel в Києві Ви можете в нашому інтернет-магазині Текстиль з Німеччини. Якщо хочете купити дані подушки гуртом, телефонуйте нашим менеджерам.

Подушки з Smartcel - це подушки з натурального наповнювача Tencel з додаванням цинку. Подушки з Smartcel - це найбільш інноваційні подушки на сьогоднішній день. Виробництво подушок з Smartcel почалося тільки в 2013 році. Подушки з Smartcel мають всі властивості подушок з Tencel, плюс цинк допомагає якнайшвидшому загоєнню ран і відновлення шкірного покриву обличчя і голови в цілому. Купити подушки з Smartcel в Києві Ви можете, зателефонувавши за вказаними телефонами на сайті, а також зробивши пару кліків мишкою. А якщо хочете купити подушки з Smartcel в Києві гуртом зв'яжіться, будь ласка, з нашими менеджерами.

<