Чоловічі носові хустинки

230
Чоловічі носові хустинки Guasch 104.92 D.15.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

690 Грн.

221
Чоловічі носові хустинки Guasch 104.92 D.23.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

690 Грн.

985
Чоловічі носові хустинки Guasch 104.92 D.27.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

690 Грн.

988
Чоловічі носові хустинки Guasch 104.95 D.2.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Китаї..

700 Грн.

986
Чоловічі носові хустинки Guasch 104.95 D.20.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

700 Грн.

220
Чоловічі носові хустинки Guasch 104.95 D.22.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

700 Грн.

232
Чоловічі носові хустинки Guasch 104.95 D.8.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Китаї..

700 Грн.

216
Чоловічі носові хустинки Guasch 104.96 D.20.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

745 Грн.

711
Чоловічі носові хустинки Guasch Apolo 92-02.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

810 Грн.

218
Чоловічі носові хустинки Guasch Apolo 92-03.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

810 Грн.

219
Чоловічі носові хустинки Guasch Apolo 92-04.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

810 Грн.

973
Чоловічі носові хустинки Guasch Art box 50 CAZ.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в К..

1500 Грн.

729
Чоловічі носові хустинки Guasch Art box 50 GOLF.Носовичок почали використовувати ще в II с..

1500 Грн.

974
Чоловічі носові хустинки Guasch Art box 50 PESCA.Носовичок почали використовувати ще в II ..

1500 Грн.

223
Чоловічі носові хустинки Guasch Bamboo.Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Кита..

720 Грн.

Показано від 1 до 15 з 40 (всього сторінок: 3)

Чоловічі носові хустинки

З початку своєї історії чоловічі носові хустинки були символом достатку. Кожен дворянин обов'язково при собі мав носовичок, яким витирали руки після їжі, піт або прочищали ніс. Деякі особливо шановані дворяни мали іменні чоловічі носові хустинки, тобто носові хустинки з ініціалами власника. Після винаходу паперових носових хусток бавовняні носові хустинки дещо втратили свої позиції, але з часом бавовняні носові хустинки трохи відіграли свої позиції. На даний час бавовняні чоловічі носові хустинки хоч і не повернули своїх втрачених позицій, але все ж, все частіше починають використовуватися в побуті.

Як і за часів Середньовіччя чоловічі носові хустинки зараз найбільше використовують саме люди з достатком. При чому, чим вище достаток чоловіки, тим дорожчий носовичок він купує. Це означає, що чоловічі носові хустинки, як і раніше грають роль мірила статусу свого власника. Також крім свого основного завдання - прочищення носа і витирання поту з обличчя, чоловічі носові хустинки, також виконують роль модного чоловічого аксесуара, який може підняти статус свого господаря в очах оточуючих.

Можливо через це останнім часом продажі якісних іспанських чоловічих носових хустинок збільшуються. Адже чоловічі носові хустинки дуже люблять купувати саме жінки і дарувати своїм чоловікам. Це й не дивно, бо чоловічі носові хустинки Guasch, як не можна краще підходять на роль подарунка. У всьому розмаїтті кольорів чоловічих носових хустинок, також можна і знайти різноманітну подарункову упаковку, в яку поміщені носові хустинки. Набори іспанських чоловічих носових хустинок можна знайти, як в звичайному блістері, так і в коробці обтягнутою шкірою. Звичайно, ціна також залежить від подарункової упаковки. Чим більше презентабельна упаковка, тим дорожче чоловічі носові хустинки Guasch. Але воно того варте.

Також можна подарувати чоловікові чоловічі носові хустинки з його ініціалами. Такі носові хустинки підкреслять приналежність конкретній людині, стануть відмінним подарунком на будь-яке свято і підвищать статус в очах оточуючих. До речі, такі носові хустинки присутні в асортименті нашого інтернет магазину Текстиль з Німеччини, і Ви можете купити їх у нас в Києві.

Чому ми зупинилися саме на іспанських чоловічих носових хустинках? Тому що текстильна компанія Guasch виготовляє вже більше 150 років носові хустинки, і її продукція цінується у всій Європі і далеко за її межами. Працівники іспанської компанії Guasch відточили свою майстерність до, практично, ідеального рівня і чоловічі носові хустинки виходять просто найвищої якості. Такі чоловічі носові хустинки не соромно буде продемонструвати на найвищому рівні.

Купити ці якісні чоловічі носові хустинки в Києві Ви можете у нас в магазині просто вибравши вподобані Вам хустинки і замовивши через корзину сайту. Якщо Ви хочете купити чоловічі носові хустинки гуртом, то зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону і вони вам допоможуть у цьому.

<