Жіночі носові хустинки

796
  Жіночі носові хустинки Guasch 58150 - 76. Носовичок почали використовувати ще в II стол..

1780 Грн.

794
Жіночі носові хустинки Guasch 606.82 D.20. Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Ки..

600 Грн.

785
Жіночі носові хустинки Guasch 606.82 D.22. Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Ки..

600 Грн.

798
Жіночі носові хустинки Guasch Angora 98P SU1-02. Носовичок почали використовувати ще в II столітт..

1035 Грн.

1011
Жіночі носові хустинки Guasch Angora 98P SU2-01. Носовичок почали використовувати ще в II столітт..

1035 Грн.

942
Жіночі носові хустинки Guasch Angora 98P SU2-03. Носовичок почали використовувати ще в II столітт..

1035 Грн.

790
Жіночі носові хустинки Guasch Angora 98P SU2-04. Носовичок почали використовувати ще в II столітт..

1035 Грн.

793
Жіночі носові хустинки Guasch Kenya 50-01. Носовичок почали використовувати ще в II столітті в Ки..

860 Грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Жіночі носові хустинки

Жіночі носові хустинки в Середньовіччі були символом багатства і розкоші. Також жіночі носові хустинки грали свою роль в любовних історіях багатьох дворян, лордів і маркізів, коли дама серця кидала (дарувала) носовичок своєму коханому. Це до сих пір можна побачити в історичних фільмах. Звичайно, в ті часи жіночі носові хустинки були з мереживами, рюшечками. Сучасний вигляд жіночих носових хустинок дещо змінений. Хоч тепер і не зустрінеш настільки багато жіночих носових хустинки з мереживами і рюшечками, зате тепер на жіночих носових хустках є красива вишивка або красиві принти.

Жіночі носові хустинки втратили в популярності після винаходу паперових носових хустинок, але надалі трохи почали відігравати свої позиції на світовому ринку. Адже до сих пір люди середнього достатку і вище воліють використовувати якісні бавовняні носові хустки. Тому ми рекомендуємо купити жіночі носові хустинки Guasch в Києві у нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини.

Жіночі носові хустинки дуже добре користуються попитом в якості подарунка. Адже якісні жіночі носові хустинки, які виготовлені в Іспанії на текстильній фабриці Guasch, яка відшиває свою продукцію більше 150 років, виглядають солідним подарунком на будь-яке свято. Ще однією перевагою жіночих носових хустинок Guasch є різна подарункова упаковка. Завдяки презентабельній упаковці і якісному вмісту, жіночі носові хустинки Guasch стають ідеальним кандидатом в подарунки.

У нас в асортименті багато різних жіночих носових хустинок, які відрізняються, як по малюнку, подарунковим упакуванням, так і ціною. У нас в магазині Ви можете купити якісні жіночі носові хустинки в Києві від 400 грн. і вище. Це означає, що дозволити купити собі якісні жіночі носові хустинки може практично кожна жінка або чоловік на подарунок.

Завдяки бавовняним носовим хустинкам будь-яка жінка може підкреслити свій неповторний стиль і закінчити свій образ. Адже жіночі носові хустинки - це не тільки засіб особистої гігієни, але ще і модний аксесуар. Саме тому жінки, які крутяться в вищих колах і не тільки, вважають за краще якісні бавовняні носові хустки паперовим. Це виглядає модно, солідно і витончено.

Купити іспанські жіночі носові хустинки в Києві Ви можете у нас в магазині в пару кліків або зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами. Якщо хочете купити жіночі носові хустинки гуртом звертайтесь за телефоном до наших менеджерів, і вони з радістю Вам допоможуть в цьому.

<