Браслети

1209
Браслет шкіряний чоловічий Lindenmann 1619.Німецька компанія Lindenmann більше 60 років спеціалізуєт..

1740 Грн.

1163
Браслет шкіряний чоловічий Lindenmann 1620.Німецька компанія Lindenmann більше 60 років спеціалізуєт..

1740 Грн.

1162
Браслет шкіряний чоловічий Lindenmann 1620.Німецька компанія Lindenmann більше 60 років спеціалізуєт..

1740 Грн.

1210
Браслет шкіряний чоловічий Lindenmann 1621.Німецька компанія Lindenmann більше 60 років спеціалізуєт..

1740 Грн.

1165
Браслет шкіряний чоловічий Lindenmann 1626.Німецька компанія Lindenmann більше 60 років спеціалізуєт..

1365 Грн.

1164
Браслет шкіряний чоловічий Lindenmann 1626.Німецька компанія Lindenmann більше 60 років спеціалізуєт..

1365 Грн.

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Браслети

Браслет - привабливий аксесуар для всіх статей і віків. Однак першими почали їх носити саме чоловіки. У ті далекі часи браслет виконував дві функції: захист рук під час самовідданого бою і демонстрація соціального статусу. Сьогодні чоловіки не потребують постійного захисту зап'ястя. Але загострити увагу на високий соціальний статус - актуальне й донині.

Де відшукати якісний аксесуар?

Можна довго міркувати який конкретно матеріал, плетіння та дизайн виглядає привабливіше за все. Втім, однозначно, найважливіший фактор - це якість браслета. Пробивши в пошуковику «купити браслет відмінної якості». Відкриється великий вибір всіляких інтернет-магазинів. Як зрозуміти яким з них довіритися? Не ясно. Щоб не купувати «кота в мішку» пропонуємо браслети від титанів німецького виробництва.

Як відомо, продукція з Німеччини за замовчуванням славиться філігранністю своїх робіт. Так і браслети на нашому сайті - це яскраві представники найвищої якості продукції made in Germany.

Ми працюємо в цій сфері з 2001 року, і за цей час кристалізували співпрацю до виключно кращих у своїй справі виробників. Плюс у нас досить локальна географічна спеціалізація, що дає певні переваги. Також додамо, що браслети, представлені в «Textile Germany» - оригінальна продукція, яку ми відбираємо за такими показниками, як екологічність і надійність.

Щоб придбати браслети поштучно або гуртом, напишіть нам або зателефонуйте.

Як вибрати браслет?

Ви купуєте браслет собі або на подарунок? У будь-якому випадку, придивіться до наступні критерії:

Розмір. Щоб купити відповідний розмір, зверніть увагу на діаметр, який вказаний в картці товару. Після чого виміряйте зап'ястя. Якщо діаметр браслета більше на пару см - сміливо робіть покупку, вам буде якраз.

Дизайн. Проаналізуйте свій гардероб, і поміркуйте наскільки гармонійно виглядатиме вибраний вами браслет. Наприклад, браслет в чорному і коричневому кольорі - виглядає презентабельно з будь-яким одягом. Барвисті ж відтінки більш примхливі, і вимагають педантичного підходу.

Кріплення. Намагайтеся визначити, наскільки легко застібається / розтягується аксесуар. Також важливий момент - надійна фіксація. Адже ми постійно жестикулюємо, руки стикаються з одягом та іншими предметами. При поганій фіксації застібка може мимоволі розстібнутися.

Матеріал. Кожен матеріал по-своєму привабливий. Завдання зупинитися на тому, який бездоганно доповнить конкретно ваш образ. Однак ніхто не відміняв, покупку декількох різних виробів.

Браслет, як правило, продається разом з фірмовим мішечком або коробочкою. Якщо зібралися презентувати аксесуар близькій людині, вам не доведеться турбуватися про подарункову упаковку. У разі придбання «для себе» з'явиться відмінне місце для зберігання аксесуара. Щоб купити браслет з доставкою по Україні достатньо зателефонувати нам або додати товар у віртуальний кошик, після чого внести дані про доставку.

<