Без каменів

865
Запонки Georges Chabrolle 0393. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловік..

2105 Грн.

1122
Запонки Lindenmann 10002. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1875 Грн.

875
Запонки Lindenmann 10102. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1675 Грн.

882
Запонки Lindenmann 10205. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1150 Грн.

878
Запонки Lindenmann 10323. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1870 Грн.

879
Запонки Lindenmann 10330. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

2045 Грн.

1077
        Запонки Lindenmann 10335. Запонки - це нео..

1150 Грн.

256
Запонки Lindenmann 10399. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1150 Грн.

881
Запонки Lindenmann 10413. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1870 Грн.

883
Запонки Lindenmann 10459. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1150 Грн.

259
        Запонки Lindenmann 10513. Запонки - це нео..

1150 Грн.

264
        Запонки Lindenmann 10544. Запонки - це нео..

1150 Грн.

889
Запонки Lindenmann 10588. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1150 Грн.

890
Запонки Lindenmann 10599. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1150 Грн.

265
Запонки Lindenmann 10738. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1325 Грн.

Показано від 1 до 15 з 21 (всього сторінок: 2)

Без каменів

Запонки - це один з найоригінальніших чоловічих аксесуарів, який спочатку виготовлявся тільки вручну і коштував він шалено дорого. З цієї причини запонки могли собі дозволити тільки королі і їх найближче оточення. Але коли стали робити на заводах запонки з більш дешевих матеріалів, вони стали доступними майже кожному, хоч і досі робляться запонки з дорогоцінних металів.

Виробників запонок без каменів в наш час досить багато і зупинитися на одному з них складно, так як мало хто знає скільки повинні коштувати якісні запонки і як не переплатити. Наш інтернет-магазин Текстиль з Німеччини вирішив допомогти покупцям України з цим питанням і пропонує купити якісні німецькі запонки Lindenmann в Києві за доступною ціною. На ціну запонок впливає в першу чергу матеріал, з якого зроблені запонки. В основному запонки виготовляють з:

- Бронза. Став одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення запонок, завдяки своїй дешевій ціні. Для більш кращого зовнішнього вигляду бронзові запонки покривають родієм, що надає поверхні бронзових запонок срібного кольору.

- Латунь. Також один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення запонок через свою дешевизну. Через свій жовтий колір (схожого трохи на золото), слід поєднувати з такого ж кольору і іншими чоловічими аксесуарами.

- Сталь. Ще один дешевий матеріал з якого виготовляють запонки. Сталеві запонки можуть виготовлятися, як в глянсовому, так і матовому, а також в комбінованому виконанні. Поєднувати найкраще такі запонки з металевими чоловічими аксесуарами або з аксесуарами, виготовленими з бронзи, які покриті родієм.

- Нержавіюча сталь. Більш дорогий матеріал для виготовлення запонок, але надає спеціальний відтінок (завдяки хрому) таким запонкам. Краще поєднувати запонки з нержавіючої сталі тільки з такими ж чоловічими аксесуарами.

- Титан. Ще більш дорогий матеріал для виготовлення запонок. Титанові запонки мають цікавий відтінок, дуже міцні, стійкі до подряпин і сколів. Титанові запонки краще поєднувати, також з титановими чоловічими аксесуарами.

- Німецький збройовий метал. Досить міцний метал, який використовується в Німеччині для виготовлення зброї. Німці тримають в секреті формулу цього металу, але запонки з німецького збройового металу виходять стійкими до подряпин і сколів. Поєднувати такі запонки рекомендується також з чоловічими аксесуарами з цього ж металу, звичайної сталі або бронзи із родієм.

- Срібло. Досить популярний і не сильно дорогий за ціною метал для виготовлення запонок. Срібні запонки поєднуються виключно з іншими срібними чоловічими аксесуарами.

- Золото. Дорогоцінний дорогий метал, але досить популярний для виготовлення запонок. Золоті запонки, також поєднуються тільки з іншими золотими чоловічими аксесуарами.

- Платина. Також ще один дорогоцінний метал, з якого виготовляються запонки, але не настільки популярний, як золото. Рекомендується поєднувати платинові запонки з платиновими чоловічими аксесуарами.

Ми пропонуємо купити в Києві у нас в магазині запонки з НЕ дорогоцінних металів і срібла. Дані запонки доступні практично кожному чоловікові, а німецька якість робить їх довговічними і стильними. Адже над дизайном німецьких запонок Lindenmann трудяться німецькі, французькі та іспанські дизайнери. Тому в асортименті нашого інтернет-магазину можна купити три ТМ запонок німецького виробника Lindenmann: Lindenmann (розробки німецьких дизайнерів, більше підходить під класичний стиль), Georges Chabrolle (розробки французьких дизайнерів, мають більш витончений смак) і Taranto (розробки іспанських дизайнерів, які відрізняються своєю експресивністю і іспанським характером). Всі ці три торгові марки Ви можете купити у нас в магазині в Києві.

<