Корпоративні товари

З питань співпраці, гуртових закупівель груп товарів і корпоративним товарам звертатися по телефону: (097) 710-21-19


Корпоративна краватка

Наш інтернет магазин краваток пропонує компаніям корпоративну краватку з або без логотипу. Корпоративні краватки в будь-якій кількості і будь-якого дизайну доступні в нашому магазині. Ви можете легко підібрати краватки з кольорами вашої компанії на виставку або будь-який інший захід. Корпоративна краватка на співробітниках вашої компанії буде красиво і оригінально виглядати, а також підкреслить приналежність співробітника вашої компанії. Щоб замовити корпоративні краватки з логотипом вам потрібно зробити макет з вашим лого. Після цього потрібно буде із запропонованих варіантів, вибрати той, з який стане зразком для вашого затвердження. І тільки після затвердження зразка корпоративної краватки ми зробимо вам партію. Такі умови підходять тільки для великих кількостей краваток (від 100 шт).


Корпоративні запонки та затискачі для краваток

Корпоративні запонки, затискачі для краваток з логотипом! Для клієнта буде надано каталог в якому можна буде вибрати дизайн запонок і затискачів. Виробник запонок і затискачів німецька компанія Lindenmann.

Корпоративні парасолі від провідного німецького виробника Fare!

Брендування парасольки на будь-який смак!

Корпоративні носові хустинки вишивка будь-якої складності, брендування. Виробник носових хустинок іспанська компанія GUASCH HERMANOS, S.L.

Корпоративні шкарпетки провідною фінської компанії TESEMA. Вишивка і брендування.

<