Шириною 25 мм

1243
Підтяжки Lindenmann 7555-30. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

1145 Грн.

1244
Підтяжки Lindenmann 7555-32. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

1145 Грн.

123-1
Підтяжки Lindenmann 9155-04. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

940 Грн.

122
Підтяжки Lindenmann 9155-07. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

940 Грн.

125
Підтяжки Lindenmann 9155-10. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

940 Грн.

126
Підтяжки Lindenmann 9155-16. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

940 Грн.

127
Підтяжки Lindenmann 9155-16. Підтяжки - це відмінний аксесуар до одягу, який можуть носити як жін..

940 Грн.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Шириною 25 мм

Вузькі підтяжки або підтяжки шириною 25 мм в основному використовують жінки або юнаки. Все частіше і частіше жінки починають приділяти увагу такому аксесуару для одягу, як підтяжки. І поступово переходять з ременів на вузькі підтяжки. Чому жінки носять саме вузькі підтяжки складно відповісти, але як варіант, для того щоб підкреслити свою фігуру. Адже широкі підтяжки не будуть дивитися на витонченій фігурі жінки, як тонкі.

Звичайно, крім краси і вишуканості вузьких підтяжок варто також пильну увагу приділяти і якості підтяжок. Адже практично всі дешеві підтяжки мають пластикові затискачі, які мають властивість швидко ламатися. На жаль, окремо пластикові затискачі до вузьких жіночих підтяжок ніхто не продає, і при поломці такого затискача доведеться купувати нові вузькі підтяжки. Щоб не потрапити в таку ситуацію ми рекомендуємо купувати підтяжки з залізними затискачами.

Також ще однією ознакою неякісних підтяжок є шлейки. Шлейки дешевих підтяжок швидко розтягуються і втрачають свою пружність. Тому, досить швидко такі підтяжки доведеться замінювати на нові.

У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві вузькі жіночі підтяжки німецького виробництва Lindenmann. Вузькі підтяжки Lindenmann укомплектовані металевими затискачами і мають якісні шлейки, які прослужать Вам не один рік. Різна колірна гама вузьких німецьких підтяжок дозволить підібрати вузькі підтяжки на будь-який смак і на будь-який захід. У нас Ви можете купити в Києві вузькі підтяжки, як у класичному темному забарвленні, так і яскравим забарвленням на будь-які вечірки.

Якщо Ви хочете купити підтяжки гуртом, зателефонуйте нашим менеджерам і вони Вам допоможуть в цьому. Адже вузькі підтяжки також можна використовувати в корпоративних цілях. Можна зробити вузькі підтяжки в корпоративних кольорах або нанести логотип на такі підтяжки. Цей корпоративний аксесуар може виділити Ваших співробітників на національних або міжнародних виставках, а також допоможе звернути на себе увагу потенційних клієнтів.

<