З каменями

864
Запонки Georges Chabrolle 0371. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловік..

2700 Грн.

874
Запонки Lindenmann 10028. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1325 Грн.

258
        Запонки Lindenmann 10284. Запонки - це нео..

1150 Грн.

886
Запонки Lindenmann 10492. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

1870 Грн.

888
Запонки Lindenmann 10547. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Во..

2140 Грн.

267
Запонки Lindenmann 1795. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Вон..

1875 Грн.

248
Запонки Lindenmann 274. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Вони..

1450 Грн.

866
Запонки Lindenmann 3158. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Вон..

1450 Грн.

867
Запонки Lindenmann 3159. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Вон..

1450 Грн.

250
Запонки Lindenmann 410. Запонки - це необхідний аксесуар ділового стилю одягу для чоловіків. Вони..

1450 Грн.

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

З каменями

Запонки з різними каменями займають особливу нішу в чоловічих аксесуарах. Раніше, як тільки з'явилися запонки, вони прикрашалися виключно дорогоцінними каменями, так як запонки носили тільки багаті люди і наближені короля. Досить тривалий час запонки з дорогоцінними каменями були розкішшю не доступною звичайним людям і навіть далеко не всім багатим людям, так як робилися виключно під замовлення і вручну. Але після індустріалізації, коли запонки стали робити за допомогою машин і з більш дешевих матеріалів, запонки з камінням стали доступні практично кожному чоловікові. І це відкрило друге дихання такому чоловічому аксесуару, як запонки.

Після цього купити запонки стало досить легко в кожному магазині. При чому не тільки в роздріб, але також можна було купувати запонки і гуртом, адже виробничі потужності заводів вже дозволяли це робити. Запонки стали прикрашати, як дорогоцінним камінням, так і звичайними недорогоцінними каменями. А з часом запонки стали прикрашати не тільки натуральними каменями, а ще й синтетичними або штучними каменями, що надалі також зіграло на зменшенні вартості запонок.

Але зараз досить важко вибрати не тільки в Києві якісні запонки з камінням, а й по всій Україні. Так як більшість запонок продаються або дешевого китайського виробництва, або дорогі запонки з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння. Як бути в такій ситуації? Ми пішли на зустріч нашим покупцям і стали імпортувати якісні німецькі запонки з камінням Lindenmann за доступною ціною. У нас в магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві досить великий асортимент якісних запонок з різними каменями Lindenmann. Найпопулярніші запонки з такими каменями:

- Тигрові очі. Це німецькі запонки з коричневим каменем, за кольором, який нагадує тигрове око. Підійде під краватку з коричневим кольором або відтінком, а також під коричневі аксесуари.

- Червона яшма. Це запонки з натуральним каменем - яшмою червоного кольору. Такі запонки будуть мати гарний вигляд з червоною краваткою або червоними аксесуарами, наприклад, затискачем для краватки.

- Чорне котяче око. Це запонки з чорним каменем - чорним котячим оком. Такі запонки ідеально підійдуть майже під будь-який костюм. Поєднувати такі запонки краще з срібними аксесуарами (затискачем для краватки, годинниками, перснями і т.д.) або з аксесуарами з родієм.

- Блакитне котяче око. Це німецькі запонки з блакитним каменем. Ідеально підійдуть такі запонки під блакитну краватку і срібні аксесуари (або аксесуари з родієм).

- Зелене котяче око. Це запонки з світло зеленим каменем, які підійдуть під зелену краватку і срібні аксесуари.

- Бордове котяче око. Запонки з бордовим каменем, ідеально підійдуть під бордову краватка, в тому числі шкіряну краватку, срібними або металевими чоловічими аксесуарами.

- Перламутрове котяче око. Ці запонки відмінно підійдуть під рожеву краватку з срібними чоловічими аксесуарами або з металевими аксесуарами.

- Кристал. Дані запонки з кристалом, підійдуть під будь-яку краватка з срібними або металевими чоловічими аксесуарами.

- Біле котяче око. Запонки з білим каменем підійдуть під білу або світлу краватку з срібними або металевими чоловічими аксесуарами.

- Онікс. Запонки з чорним натуральними каменем - онікс, підійдуть під будь-який класичний костюм, зі срібними або металевими чоловічими аксесуарами.

- Кварц. Дані запонки з натуральним кварцом, підійдуть під білу або світлу краватку з срібними або металевими чоловічими аксесуарами.

<