Водонепроникні

1130
Даний наматрацник призначений для захисту матраца від будь-якої рідини, будь-то вода, сеча або кава...

1570 Грн.

1123
Даний наматрацник призначений для захисту матраца від будь-якої рідини, будь-то вода, сеча або кава...

1770 Грн.

1124
Даний наматрацник призначений для захисту матраца від будь-якої рідини, будь-то вода, сеча або кава...

1960 Грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Водонепроникні

Водонепроникні наматрацники є важливим доповненням до матраца. Адже основне забруднення матраца йде саме зверху і водонепроникні наматрацники є незамінними помічниками і захисниками Вашого матраца. Водонепроникні наматрацники будуть незамінними помічниками батькам маленьких дітей, які допоможуть захистити батьківський матрац, якщо маленькі діти люблять спати на Вашому ліжку або засипають разом з батьками. Також водонепроникний наматрацник знадобиться любителям сніданків в ліжко або тим, хто любить їсти на ліжку перед телевізором. Водонепроникний наматрацник допоможе захистити Ваш матрац від пролитої кави, соку, вина, чаю і т.д.

Не секрет, що з віком може порушаться функція сечовипускання, як у жінок, так і у чоловіків. У цьому випадку також допоможе захистити Ваш матрац водонепроникний наматрацник, особливо при догляді за людьми похилого віку, які вже не можуть самостійно вставати і ходити в туалет.

Дуже важливо щоб водонепроникний наматрацник був якісним і служив довго. Дешеві водонепроникні наматрацники можуть просочуватися водовідштовхувальним розчином, що дає звичайному наматрацники функції водонепроникного, але правда, ненадовго. А після кількох прань такий водонепроникний наматрацник стає звичайним і вже не може захищати Ваш матрац від рідини. Інші водонепроникні наматрацники екіпіруються матеріалом схожому на клейонку. Під час сну на такому наматрацник Ваша шкіра не дихає і пріє, що викликає почуття дискомфорту і сон стає не дуже приємним. Ми ж рекомендуємо купити в Києві німецький водонепроникний наматрацник Setex з поліуретановою мембраною, яка пропускає повітря і не пропускає будь-який вид рідини. Це означає, що такий водонепроникний наматрацник НЕ буде парити Вашу шкіру, і спати на ньому буде абсолютно комфортно. Особливо добре переваги даного німецького водонепроникного наматрацника можуть відчути люди похилого віку, які не можуть самостійно вставати. Якість даного водонепроникного наматрацника Setex підтверджується сертифікатами якості ISO 9001, ISO14001, ISO15001, сертифікатом Oeko-Tex Standart і висновком санітарно-епідеміологічної служби України. Крім сертифікатів якості, висока дія та якість водонепроникного наматрацника Setex, також підтверджують наші постійні гуртові клієнти і роздрібні покупці даних водонепроникних наматрацників. Купити німецький водонепроникний наматрацник Setex Ви можете у нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини, як в роздріб, так і гуртом (наприклад, для готелів і т.д.).

<