Про нас

Ми спеціалізуємось на продажу якісних текстильних товарів виключно європейських виробників. З розвитком нашої компанії кількість представлених нами виробників якісних товарів постійно збільшується. Хоча і починали ми свою діяльність в 2001 році з продажу одного виду продукції - краваток, зараз у нас є два повноцінних основні напрями діяльності:


1. Діловий одяг і аксесуари.


2. Товари домашнього текстилю.


Кожен з цих напрямків ми маємо намір розвивати і надалі, збільшуючи як асортимент продукції, так і кількість представлених нами виробників якісної продукції. Також, в подальшому плануємо розвивати нові напрямки діяльності з продажу текстильної продукції як європейської якості так і світової.

Ми маємо значну базу клієнтів і партнерів по всій території України, але ми на цьому не зупиняємося і постійно її збільшуємо, розростаючись і розвиваючись разом з ринком України.

Перш ніж запропонувати новий товар для наших українських партнерів, ми ретельно перевіряємо його якість і самі його тестуємо. І тільки після того як самі переконаємося в його належній якості, пропонуємо нашим клієнтам і виводимо на ринок України.

У нашій компанії працює добре кваліфікована команда однодумців, яка постійно стежить за розвитком текстильного ринку України і яка розвиває торгові марки наших іноземних партнерів.

Ми - сильна команда, тому що нас об'єднує спільна мета.

<