Із синтетичних волокон

Із синтетичних волокон

Подушки з синтетичних волокон є досить популярними завдяки своїй низькій ціні і антиалергенним властивостям. Завдяки даним властивостям синтетичних подушок, або подушок з поліестеру їх часто купують готелі. І тому, як правило, якщо Ви зупиняєтеся в готелі, Ви спите саме на поліестеровій подушці. Але прогрес не стоїть на місці, і різні виробники розробляють нові види поліестеру, які володіють різними перевагами. Так німецька текстильна компанія F.A.N. розробила кілька видів поліестеру і має в своєму асортименті кілька різних серій подушок з різним видом поліестеру (порожнистий поліестер, поліестер, розроблений спеціально для алергіків і т.д.). Тому кожен покупець може вибрати для себе подушку з поліестеру, який підходить саме йому і купити таку подушку. У нас в магазині в Києві Ви також можете купити синтетичну подушку на свій смак, як гуртом, так і в роздріб. Ми імпортуємо найпопулярніші серії німецьких синтетичних подушок: Kansas, Antistress.

Серія німецьких подушок з поліестеру F.A.N. Kansas виготовлена зі спеціального фірмового поліестеру EUROfill®, порожнисті волокна якого силіконізовані. Така подушка з поліестеру добре пропускає повітря, дуже м'яка і зручна, а також антиалергенна. Завдяки інноваційним поліестеровим волокнам, дану синтетичну подушку можна навіть прати в пральній машинці при температурі до 95 С. При пранні (при 95 С) такої синтетичної подушки вбиваються всі живі організми (грибки, бактерії, пилові кліщі, віруси), що дозволяє її тримати в стерильній чистоті. Така синтетична подушка підійде навіть алергікам і людям, у яких слабкий імунітет. Купити дану подушку з поліестеру в Києві Ви можете у нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини. Якщо Ви хочете купити поліестеровую подушку гуртом для готелю, зв'яжіться з нашими менеджерами, вони Вам допоможуть.

Також спеціально для тих людей, які відчувають на роботі стрес (або мають напружену роботу), німецька компанія F.A.N. розробила антистресову подушку з поліестеру F.A.N. Antistress. Дана антистресова подушка також має в якості наповнювача антиалергенний поліестер, але з додаванням карбонового волокна, яке знімає статичну електрику з волосся голови, тим самим знижуючи нервозність і стресовий стан людини. Дана синтетична подушка допоможе під час сну зняти стрес і розслабитися, і на наступний ранок Ви будете знову сповнені сил і енергії для звершення важливих справ. Цю синтетичну антистресову подушку рекомендується прати при 60 С з використанням м'якого миючого засобу. Завдяки використовуваному поліестеру, в якості наповнювача, ця антистресова подушка підійде алергікам, так як повністю антиалергенна. Купити антистресову подушку в Києві Ви можете в пару кліків на нашому сайті. Для того щоб купити гуртом антистресову подушку в Києві зателефонуйте нашим менеджерам по телефону.

Всі німецькі синтетичні подушки компанії F.A.N., Ви можете купити в Києві у нас в магазині. Ці синтетичні подушки протестовані на відповідність німецьким, українським та міжнародним стандартам якості, що підтверджується відповідними документами. Купуючи ці подушки в Києві Ви можете бути впевнені в їх якості, надійності і безпеці.

В категорії немає товарів

<