Ортопедичні

1214
Модель COCOS здатна прекрасно вирішити безліч проблем:·      &nbs..

1783 Грн.

1213
Модель DUAL здатна прекрасно вирішити безліч проблем:·       &nbs..

1412 Грн.

1215
Модель LATEX здатна прекрасно вирішити безліч ситуацій:·      &nb..

2165 Грн.

1217
Модель LATEX Х3 здатна прекрасно вирішити безліч ситуацій:·      ..

2560 Грн.

1216
Модель COCOS-LATEX здатна прекрасно вирішити безліч проблем:·     &nbs..

2509 Грн.

1218
Модель MEMORY здатна прекрасно вирішити безліч ситуацій:·      &n..

2510 Грн.

1219
Модель MEMORY X3 здатна прекрасно вирішити безліч ситуацій:·      ..

2681 Грн.

1220
Модель MEMORY X4 здатна прекрасно вирішити безліч ситуацій:·      ..

2867 Грн.

1211
Модель Simplex здатна прекрасно вирішити безліч проблем:виправити нерівності дивану;додати Вашо..

1016 Грн.

1212
Модель SUPER STRONG жаккард здатна прекрасно вирішити безліч проблем:виправити нерівності диван..

1409 Грн.

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Ортопедичні

Ортопедичні наматрацники прийдуть на допомогу, коли потрібно пом'якшити спальне місце, тому що вибрали занадто жорсткий матрац або навпаки посилити спальне місце, тому що вибрали занадто м'який матрац. Також ортопедичні наматрацники іноді купують на дивани. З усього асортименту ортопедичних наматрацників ми залишили тільки 4 найпопулярніші моделі:

- Ортопедичний наматрацник Кокос. Цей ортопедичний наматрацник складається з натуральної кокосової койри, яка володіє природними антиалергенними і антибактеріальними властивостями. Кокосовий ортопедичний наматрацник рекомендується купувати людям, у яких є проблеми зі спиною і лікарі рекомендували спати на твердій поверхні, а також для жорсткішого спального місця через м'який матрац або диван, а також якщо потрібно вирівняти поверхню старого продавленого дивана.

- Ортопедичний наматрацник Латекс. Цей ортопедичний наматрацник складається з 100% натурального латексу, який також володіє природними антиалергенними і антибактеріальними властивостями. До того ж латекс «дихає», що означає, що даний ортопедичний наматрацник НЕ буде парити Вашу шкіру під Час сну. Даний латексний ортопедичний наматрацник має відмінні ергономічні властивості, дуже хорошу зносостійкість, гіпоалергенність і самовентиляцією. Такий наматрацник підходить для тих, кому потрібно пом'якшити спальне місце.

- Ортопедичний наматрацник Меморі Софт. Даний ортопедичний наматрацник складається з віскоеластіка і піни Fresh. Наматрацник також володіє антибактеріальними і антиалергенними властивостями. Ортопедичний наматрацник Меморі Софт ідеально приймає форму тіла під час сну і знімає напругу з м'язів спини і хребта, тим самим знижуючи або виключаючи біль в спині після перенапруги м'язів спини.

- Ортопедичний наматрацник Латекс-Кокос. Ортопедичний наматрацник Латекс-Кокос складається з натурального латексу і кокосової стружки, призначається для людей, які хочуть спати на поверхні середньої жорсткості. Також даний наматрацник ідеально підходить для вирівнювання нерівної поверхні продавленого матраца або дивана. Цей ортопедичний наматрацник володіє природними антибактеріальними і антиалергенними властивостями, а також не парить шкіру.

Всі ці ортопедичні наматрацники Ви можете купити в Києві у нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини, як гуртом, так і в роздріб.

<