Дитячі

680
Краватка дитяча Schönau Germany 02.Привчаючи з дитинства носити краватку хлопчика, батьки тим самим ..

190 Грн.

681
Краватка дитяча Schönau Germany 03.Привчаючи з дитинства носити краватку хлопчика, батьки тим самим ..

190 Грн.

682
Краватка дитяча Schönau Germany 04.Привчаючи з дитинства носити краватку хлопчика, батьки тим самим ..

190 Грн.

683
Краватка дитяча Schönau Germany 06.Привчаючи з дитинства носити краватку хлопчика, батьки тим самим ..

190 Грн.

684
Краватка дитяча Schönau Germany 08.Привчаючи з дитинства носити краватку хлопчика, батьки тим самим ..

190 Грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Дитячі

Батьки добре знають, що дитину потрібно привчати різним навичкам з дитинства. Це ж стосується і носіння краватки. Благо, зараз є дитячі краватки спеціально для таких випадків. А приводів одягнути дитячу краватку у Вашої дитини буде достатньо. Дитячу краватку можна носити в школу, на різні шкільні заходи (наприклад, лінійка), а також на свята. Таким чином Ваш хлопчик буде звикати виглядати завжди красиво і охайно, що може позитивно позначитися на його манері одягатися в подальшому.

Звичайно дитячі краватки мають довжину меншу, ніж в стандартних, тому що розраховані на шкільний вік хлопчиків. Також дитячі краватки не потрібно зав'язувати, вони йдуть на гумці з уже готовим вузлом. Це дуже зручно, так як школяреві ще важко буде освоювати вузли, на які зав'язують краватку.

У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві Вашому хлопчикові німецькі дитячі краватки Schonau різного забарвлення. Дані німецькі дитячі краватки пошиті з поліестеру, який є зносостійким матеріалом. Також такі дитячі краватки не потрібно зав'язувати і постійно поправляти вузол на них, що дуже зручно для дітей.

<