Складні

731
Парасолька-міні Fare 5055.Колір: чорний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску ..

1050 Грн.

1034
Парасолька-міні Fare 5008.Колір: білий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску п..

865 Грн.

1036
Парасолька-міні Fare 5008.Колір: лайм.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску па..

865 Грн.

1033
Парасолька-міні Fare 5008.Колір: помаранчевий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на ви..

865 Грн.

1037
Парасолька-міні Fare 5008.Колір: синій.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску п..

865 Грн.

1035
Парасолька-міні Fare 5008.Колір: червоний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуск..

865 Грн.

1038
Парасолька-міні Fare 5008.Колір: чорний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску ..

865 Грн.

840
Парасолька-міні Fare 5042С.Колір: чорний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску..

1060 Грн.

1041
Парасолька-міні Fare 5053.Колір: помаранчевий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на ви..

770 Грн.

1039
Парасолька-міні Fare 5053.Колір: синя.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску па..

770 Грн.

1042
Парасолька-міні Fare 5053.Колір: червоний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуск..

770 Грн.

1043
Парасолька-міні Fare 5053.Колір: чорний.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску ..

770 Грн.

307
Парасолька-міні Fare 5429.Колір: білий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску п..

1635 Грн.

306
Парасолька-міні Fare 5429.Колір: бірюзовий.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випус..

1635 Грн.

292
Парасолька-міні Fare 5429.Колір: лайм.Німецька компанія Fare, яка спеціалізується на випуску па..

1635 Грн.

Показано від 1 до 15 з 61 (всього сторінок: 5)

Складні

Складні парасолі або міні-парасольки є найпопулярнішими серед всіх інших парасольок. Але складних парасольок така сила-силенна і подивившись на величезний асортимент складних парасольок в магазинах губишся в здогадках, яку же міні-парасольку купити в Києві або взагалі в цілому - в Україні. Виробників складних парасольок багато, але далеко не всі з них роблять складні парасолі якісно. Думаю, багато людей стикалося з тим, що під час грози при сильному пориві вітру, складана парасолька просто ламається і нічого не залишається як мокнути під дощем. А це в свою чергу може спровокувати застуду, як мінімум. Для того щоб такого не сталося в самий невідповідний момент потрібно заздалегідь купувати якісну складану парасолю з хорошою вітрозахистом, якому будуть не страшні навіть сильні пориви вітру.

Наш інтернет-магазин Текстиль з Німеччини є прямим імпортером німецьких складних парасольок Fare. У нас Ви можете купити в Києві німецькі міні-парасольки за найпривабливішими цінами. Є маса причин щоб купити якісні складні парасольки, а не купувати дешеві складні парасольки в переході або на базарі. Давайте трохи в цьому розберемося:

- Німецькі складні парасолі Fare мають хороший вітрозахист. Це означає те, що Ви можете впевнено брати такі міні-парасольки навіть в найгіршу погоду і не залишитеся при черговому пориві вітру без складної парасольки.

- Якісні німецькі складні парасолі Fare - не означає дорого. Німецька компанія Fare робить 3 серії парасольок: бюджетну, середню і престиж серію. Тому кожен зможе вибрати для себе з великого асортименту німецьких складних парасольок свою парасольку, яка підходить як за ціною, так і по дизайну.

- Німецькі складні парасолі Fare - це не тільки якість і надійність, але ще і ексклюзивні дизайни. Більшість моделей з усього асортименту складних парасольок Fare мають нагороди на міжнародних конкурсах за цікаві дизайни. У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві одні з найпопулярніших і цікавих дизайнів складних парасольок. У нас Ви можете зустріти складні парасольки з квадратним куполом, складні парасольки з вбудованим ліхтариком, складні парасольки з цікавим принтом на куполі і складні парасольки з самим різним забарвленням.

 - Німецька компанія Fare робить ексклюзивні моделі парасольок з екстремальним вітрозахистом і незвичайним або класичним дизайном. Такі складні парасольки допоможуть виділиться серед оточуючих і створять певний шарм.

Можна і далі перераховувати якості німецьких складних парасольок Fare, але я думаю, що і цього цілком достатньо, щоб зрозуміти просту істину - краще купити один раз якісну річ, ніж бігати і кожного разу витрачати гроші на неякісні речі.

Спеціально для гуртових покупців у нас є хороші умови. Якщо Ви хочете купити складні парасольки в Києві або в будь-якому іншому місті України (Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Полтаві, Чернігові, Львові, Вінниці, Хмельницькому і т.д.) просто зателефонуйте нашим менеджерам, і вони з радістю розкажуть про наші умови.

Для тих, хто хоче зробити корпоративні парасолі з логотипом компанії, ми з радістю також допоможемо. Німецька компанія Fare виготовляє на замовлення для корпоративних клієнтів міні-парасольки будь-якої складності. Будь-то складана парасоля з логотипом або міні-парасолька в корпоративних кольорах компанії. Компанія Fare має досить великий досвід у виготовленні корпоративних міні-парасольок, її клієнтами ставали всесвітньо відомі компанії, такі як, Aston Martin, Bugatti і ін.

<