Чоловічі гаманці

113
Портмоне G.CHABROLLE 1099.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблено з м'якої, гладкої шкіри спеціа..

2160 Грн.

114
Портмоне G. CHABROLLE 81065.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

1117
Портмоне G. CHABROLLE 90001.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

1120
Портмоне G. CHABROLLE 90002.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

1118
Портмоне G. CHABROLLE 90002.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

932
Портмоне G. CHABROLLE 90003.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

933
Портмоне G. CHABROLLE 90004.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

1153
Портмоне G. CHABROLLE 90007.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

1152
Портмоне G. CHABROLLE 90007.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

931
Портмоне G. CHABROLLE 91065.Стильне портмоне Georges Chabrolle зроблене з м'якої, гладкої шкіри..

2160 Грн.

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Чоловічі гаманці

Функція гаманця - зберігання купюр. Однак якщо на цьому б все закінчувалося, люди продовжували носити гроші в мішечках, як робили стародавні жителі нашої планети. Сьогодні гаманець - це атрибут заможної людини, поряд з взуттям, аксесуарами і парфумом.

Ось чоловік і думає: «куплю гаманець» і пробиває в пошуковику відповідний запит. Переходить по першому ліпшому посиланню, після чого замовляє звичайний, чорний гаманець. Але не проходить і пару тижнів, як з'являються потертості, а в деяких місцях навіть зароджуються отвори.

Набагато розумніше було відразу звернутися до перевірених виробників, які дбають про високу якість. Наприклад, німецька компанія Lindenmann, яка виготовляє портмоне Georges Chabrolle - справжні експерти в своїй справі, виготовляють аксесуари з натуральної шкіри і використовують дорогу фурнітуру. Переконатися в оригінальності продукції можна по металевому ярлику, який гарантує ексклюзивність аксесуару.

Вибираємо гаманець за способом закриття

Традиційний чоловічий гаманець - це портмоне. Він практичний, легко відкривається / закривається і досить місткий. У портмоне є відсіки як для водійських прав, паперових купюр, монет і пластикових карток. Чоловіки за своєю природою особистості консервативні, а тому виробники рідко пропонують кольори відмінні від чорного або коричневого. Чим відрізняються чоловічі гаманці один від одного, так це типом закриття.

«Класика» - по суті, гаманець, який і не закривається, а «зачиняється». Не дає розкритися: власна вага і жорсткість шкіри. В такому гаманці нічого не випадає, як можна подумати. Звичайно, за умови, що купюри і картки розкладені по відділеннях. «Час - гроші», а тому цінність моделі в тому, що дозволяє не витрачати цінні секунди на відкриття гаманця.

Портмоне на кнопці. Багатьом спокійніше на душі, коли є надійна кнопка, яка фіксує набитий гаманець. Хоча для інших такий варіант може «занадто довго» відкриватися. В цілому, портмоне на кнопці - кращий аксесуар для багатьох чоловіків.

Гаманець на блискавці. Наявність блискавки вже має на увазі, що це не портмоне, а саме гаманець. Перевага - максимально надійне закриття. Незважаючи на очевидний плюс - чоловіки не люблять зайві рухи, які вимагає цей аксесуар.

Гаманець підбирають до сумки, взуття, ременя, одягу і навіть характеру. В інтернет-магазині «Textile Germany» чоловічі гаманці купити простіше простого: визначитеся з моделлю і кольором, натисніть на кнопку «в корзину», після чого - заповніть коротеньку форму замовлення. У картці кожного товару, є докладний опис і фотографії з різних ракурсів. Але якщо питання все ж виникнуть, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті.

<