Підтяжки Lindenmann 7569-16

Виробник: Lindenmann
Код товару: 1246

Короткий опис


Підтяжки Lindenmann 7569-16.Підтяжки – це чудовий аксесуар до одягу, який можуть носити як жінки, так і чоловіки. І хоч винайшли підтяжки в їх сучасному вигляді близько 200 років тому, але досі цей елемент одягу... Читати далі...

1765 Грн.

  • Наявність: В наявності


Підтяжки Lindenmann 7569-16.

Підтяжки – це чудовий аксесуар до одягу, який можуть носити як жінки, так і чоловіки. І хоч винайшли підтяжки в їх сучасному вигляді близько 200 років тому, але досі цей елемент одягу не втратив своєї актуальності. Мало того носити саме підтяжки, а не ремінь рекомендується людям, у яких робота пов'язана з малоактивним рухом (так звана - "сидяча робота"), адже ремінь при сидінні може перетискати судини в тазовій області і як наслідок виникатиме застій крові, а це в свою чергу загрожує у майбутньому проблемами зі здоров'ям, зокрема зі статевим здоров'ям. А підтяжки, відповідно, не пережимають кровоносні судини в тазовій ділянці, але виконують ту ж функцію, що і ремінь - утримують штани на талії.

Підтяжки німецької компанії Lindenmann відзначаються своєю чудовою якістю, адже при їх виготовленні використовуються лише високоякісні матеріали. Завдяки якісному еластомеру підтяжки Lindenmann зберігатимуть свою форму та пружність протягом не одного року та радуватимуть Вас досить тривалий термін. А металеві затискачі, на відміну від дешевих пластикових, навряд ви зможете поламати навіть при найактивнішому використанні підтяжок. Саме тому підтяжки німецької компанії Lindenmann дуже популярні не лише в самій Німеччині, де їх і виготовляють, а й у всіх країнах Європейського Союзу, а також у країнах Північної Америки (США, Канада).

Широкі підтяжки шириною 35 мм – це суто чоловічий продукт і рекомендується носити їх чоловікам з усіма типами фігур. Дані німецькі підтяжки Ви можете купити у Києві у нас в інтернет-магазині Текстиль із Німеччини.


Колір: жовтий, червоний.

Форма: X.

Ширина: 35 мм.

Довжина: 110 см (у не розтягнутому стані).

Виробництво: Німеччина.

Виробник: Lindenmann.

Упаковка: фірмова заводська.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теги: німецькі підтяжки, підтяжки купити київ, чоловічі підтяжки

<