А чи знаєте ви, які бувають ковдри?

Найкраща ковдра- кращий відпочинок - найкраща нервова система - краще здоров'я - найкращий настрій - найкраща продуктивність - краща успішність у всіх справах (і в особистих!) - кращий рівень життя - Життя вдалося !!!

А чи знаєте ви, які бувають ковдри? Дуже і дуже різні !!!


Якщо ви любите тепло, то для вас стануть незамінними кашемірові і просто вовняні ковдри. Уявіть собі картину: за вікном темно, виє вітер, гілки скребуть по склу, як ніби просяться в будинок, щоб зігрітися, а вас обволікають теплом і затишком ніжні ворсинки такої ковдри ... Що може бути важливіше в такі моменти?

Якщо на літню пору вам хочеться чогось легше, але виключно натурального - краще не придумати, ніж бавовняну або бамбукову ковдру. Погодьтеся, що бавовна завжди дарує відчуття комфорту. Волокна з бамбука, як і бавовняні, мають високий ступінь поглинання, вони мають ще й антибактеріальні властивості. Здається, не менш важливим є те, що такі ковдри дуже легкі, практично повітряні. Укутати в невагому хмару - здорово, просто неймовірно, але це так!


Якщо у вас особливі запити, то існують ковдри «антистрес», антиалергенні, що складаються з поліестерових волокон, з додаванням вуглецевого волокна. Суперм'яка мікрофібра оточує вас розкішшю, захищає і від високих, і від низьких температур - просто клімат-контроль. А також є натуральні ковдри Smartcel, зроблені із Tencel +цинк. Цинк надає на шкіру косметичний ефект, збільшує її регенеративні властивості, знижує неприємний запах, володіє антибактеріальними і протикліщовими властивостями. Ці незвичайні волокна smartcell sensitive розроблені і запантетовані німецькою компанією F.A.N., вони виготовляються із застосуванням передових нанотехнологій. Один з тих приємних випадків, коли майбутнє дуже швидко стає справжнім.

До речі, всі вищевказані ковдри можна прати в машині, природно, вибравши відповідний режим.

Вражені? Можете переконатися самі - ви про це не пошкодуєте! Всі ці ковдри представлені в нашому інтернет-магазині Текстиль з Німеччини.

<