Історія виникнення затискачів для краваток

Історія виникнення затискачів для краваток починається приблизно з того ж часу, що і історія самих краваток. Затискачі для краваток вперше з'явилися в Стародавньому Китаї, коли китайці почали пов'язувати на шию шийні хустки (давній родич сучасної краватки). Звичайно ці шийні хустки потрібно було чимось кріпити і для цього були придумані стародавні затискачі для них. В ті часи шийні хустки виготовлялися з шовку і тому доступні були тільки багатим і шанованим людям. Відповідно, такий аксесуар, як затискач для краватки, також повинен був виглядати дуже яскраво і багато. Тому в ті часи затискачі для краватки робилися тільки з дорогоцінних металів (золота і срібла), а також прикрашалися різними каменями (як дорогоцінним, так і напівкоштовними). Весь цей комплект шикарного одягу і аксесуарів до нього говорив про високий статус людини.

Але зі зникненням шийних хусток в Китаї, зникли й затискачі до них, аж до Середніх століть, коли шийні хустки досягли піку своєї популярності у Франції при королі Людовику XIV. І тільки в Англії в XIX столітті, коли на зміну шийним хусткам прийшла краватка, затискач для краватки придбав своє справжнє призначення і став схожий на сучасний затискач. На зміну дорогим металам прийшли звичайні і затискач для краватки стали використовувати практично всі верстви чоловічого населення. В Англії завжди переважав консервативний стиль і, тому затискачі для краватки в ті часи також робилися в цьому стилі - в строгих тонах і прямих лініях. Цей стиль досі популярний у всьому світі.

У 1929 році після повторного обрання Президентом США Герберта Гувера його прихильники почали носити затискачі для краваток з гравіюванням його імені. Цей випадок започаткував нову традицію, яка існує і по сьогоднішній день.

Після цього випадку про необхідність використання в корпоративних цілях затискачів для краватки почали замислюватися і компанії. І першою в світі компанією, яка в 1940 році використовувала затискачі для краваток в корпоративних цілях, була компанія Уолта Діснея. Тоді всі співробітники компанії одягли корпоративні затискачі для краватки із зображенням мультиплікаційного героя компанії - собачки Гуффі.


На сьогоднішній день затискачі для краваток виготовляються з різних матеріалів і з різними вставками. Можна підібрати затискач для краватки для різних заходів і під будь-який костюм і краватку, за різною ціною. Звичайно зараз, як і в Стародавньому Китаї, все ще користуються популярністю затискачі для краваток з дорогоцінних металів (золота, срібла, платини), інкрустовані дорогоцінними каменями (діамантами, алмазами, сапфірами і т.д.), які підкреслюють статус і вагу в суспільстві його власника, але також ще більшою популярністю (через свою дешеву ціну) користуються затискачі для краваток з латуні, бронзи, нержавіючої сталі, які можуть інкрустуватися оніксом, «котячим оком», тигровим оком »і т.д.

Ми рекомендуємо звернути увагу на німецькі затискачі для краваток компанії Lindenmann. Вони виготовляються з латуні, бронзи, нержавіючої сталі і титану з різними каменями і без них. Завдяки великому асортименту німецьких затискачів для краваток, кожен чоловік зможе купити собі відповідний під його краватку і костюм затискач для краватки.

Бажаємо Вам вдалих покупок!

<