Історія виникнення підтяжок

Є кілька версій про історію виникнення підтяжок, але, думаю, основний можна вважати появу підтяжок при французькому королі Людовіка XIV (також, як і поява запонок). Звичайно тоді їх підтяжками в прямому сенсі важко було назвати, так як тоді «підтяжки» використовувалися для підтримки шпаги, а не штанів, і правильніше було б їх називати перев'яззю для шпаги, ніж підтяжками. Але все-таки можна вважати ту перев'язь першим прототипом сучасних підтяжок, так як виконували по суті вони одну і ту ж функцію - підтримання. Надалі перев'язь для шпаги трансформувалася вже в повноцінні підтяжки для підтримки штанів. Виготовлялися ті підтяжки з різних доступних матеріалів, таких як шкіра або щільна тканина (плелися або в'язалися). У XIX столітті у Франції був справжній модний бум на підтяжки. Будь-яка гідна людина просто зобов'язана була мати в своєму гардеробі такий аксесуар, як підтяжки. Тоді вони кріпилися до штанів гудзиками. І тривала ця модна тенденція майже до самого кінця XIX століття, поки в 1894 році американець Девід Рот не придумав і запатентував всім відомі на сьогоднішній день затискачі для підтяжок або «крокодильчики».

Після цього винаходу величезною популярністю серед чоловіків стали користуватися підтяжки також і в Америці. У них ходили практично всі чоловіки. Думаю, всі можуть згадати старі фільми і пригадати, що підтяжки були у всіх чоловіків поголовно. Також можна пригадати сучасні фільми про гангстерів в Америці 20-х - 30-х років XX століття. Тоді підтяжки були як на гангстерах, так і на поліцейських, держслужбовцяв і т.д. Ця мода на підтяжки тривала до середини XX століття, тому що текстильна промисловість почала виготовляти тканини, які добре сиділи на будь-якій фігурі, і гостра необхідність в підтяжках почала пропадати. Плюс до всього на той час почали з'являтися ремені. Вони були зручніше підтяжок і підтяжки почали стрімко здавати свої позиції і практично зникли з прилавків магазинів до кінця XX століття.


Відродилися підтяжки вже як модний аксесуар, а не як необхідність. На даний момент підтяжки (як і запонки) допомагають створити свій неповторний стиль будь-якому чоловіку. Так як підтяжки на даний момент не користуються такою величезною популярністю серед населення, як це було в XIX і до середини XX століття, це дає можливість виділитися людині в суспільстві і звернути на себе увагу. Придбати підтяжки рекомендується як керівному складу, так і офісним працівникам, які зобов'язані дотримуватися ділового стилю одягу на робочому місці. Особливо рекомендується купувати підтяжки банківським працівникам, так як це створює образ (стереотип) успішної людини (з Уолл Стріт), адвокатам і юристам, так як це також створює сприятливий стереотип (напевно, по старих фільмах). Також підтяжки можна купувати на різні вечірки (наприклад, в гангстерському стилі), корпоративні свята або різні заходи.


Не зайвим буде згадати побоювання на рахунок підтяжок - про перетискання судин і порушення кровотоку. І, дійсно, це загрожує при носінні дешевих або неправильно підібраних підтяжок. Потрібно правильно відрегулювати довжину підтяжок і вибирати тільки якісні підтяжки, які зроблені з хорошого текстилю. Ми рекомендуємо купувати німецькі підтяжки Lindenmann. Ця німецька компанія з середини XX століття виготовляє різні аксесуари до одягу, такі як підтяжки, ремені, запонки, затискачі для краваток, портмоне і т.д., і, тому, має величезний досвід і реалізує його в розробці своїх виробів. Тому ми можемо говорити, що німецькі підтяжки Lindenmann абсолютно безпечні, і крім того вони ще й корисні, так як правильно підібрані підтяжки з якісного текстилю роблять масаж спини, плечей і грудної клітини і особливо корисні для тих, хто багато сидить без активного руху на робочому місці. Тому такі підтяжки рекомендуються лікарями і людям, які ведуть малорухливий спосіб життя.

<