Антиалергенний текстиль (подушки, ковдри, наматрацники). Частина 1

Зараз практично в кожному текстильному магазині можна зустріти антиалергенні подушки, антиалергенні ковдри, антиалергенні матраци та антиалергенні наматрацники. Але чи в дійсності ці подушки, ковдри, матраци і наматрацники є антиалергенними або це простий маркетинговий хід виробників даної продукції? Спробуємо розібратися в цьому!

За останніми даними Всесвітньої Організації Здоров'я близько 1/3 всього населення нашої планети страждає від різних видів алергії! Тому алергія - це найпоширеніша хвороба на Землі. Відповідно до сьогоднішніх реалій виробники текстильної продукції, зокрема подушок, ковдр, матраців і наматрацників, почали приділяти увагу антиалергенним властивостям даного текстилю. І на даний момент можна купити подушки, ковдри, матраци і наматрацники з різними наповнювачами і різної конфігурації. Асортимент даної текстильної продукції набагато розширився за останні пару десятків років, з'явилося багато нових текстильних матеріалів, про які раніше ми нічого не чули. А тепер пропоную розібратися в кожному матеріалі окремо і підібрати для себе саме той матеріал, який більше підійде Вам.


Синтетичні (поліестерові) подушки, ковдри, наматрацники можна купити в будь-якому текстильному магазині, адже ціна на цю продукцію досить низька. Але чи всі виробники текстильної продукції дійсно роблять якісний продукт? Адже ціна, наприклад, на синтетичну (поліестерову) подушку у різних виробників різна і може відрізнятись в рази! То яку ж подушку купити? Слід пам'ятати, що ціна одиниці продукції складається не тільки з матеріалу і роботи, яка була витрачена на її виготовлення, а й з досліджень матеріалу, досліджень сну, перевірки якості продукції і т.д. Тому, наприклад, подушка за 100 грн., чи ковдру за 200 грн. навряд чи можна назвати високоякісної текстильною продукцією, тому що будь-які дослідження матеріалів і їх вплив на якість сну не проводилися, та й навряд чи у такого виробника буде хороший контроль якості продукції. Тому, ми рекомендуємо звертати увагу на виробників текстилю, які дорожать своїм ім'ям і репутацією. А саме на виробників з Німеччини, адже всім відомо якість німецької продукції. Зокрема, ми рекомендуємо купити синтетичні подушки і ковдри німецької текстильної компанії F.A.N. Frankenstolz. Адже синтетичні подушки і ковдри F.A.N. розроблені згідно з дослідженнями німецьких лабораторій сну зі спеціального поліестеру (є кілька видів), який розробила німецька текстильна компанія F.A.N. Frankenstolz і який зберігає пружність в рази довше звичайного поліестеру. Такі подушки можуть зменшити хропіння (або взагалі позбавити Вас від нього), а також після сну на такій подушці Ви будете себе почувати виспався і повним сил вранці, тому що голова займає правильне положення під час сну і м'язи розслабляються, кров правильно циркулює по шиї, тим самим знижуючи навантаження на шийні м'язи і добре живлячи мозок людини. Все це в комплексі дає хороший і здоровий сон, що, в свою чергу, впливає на хороший стан вранці, після сну.

Продовження тут.

<