Антиалергенні подушки, ковдри і наматрацники

У зв'язку із забрудненим навколишнім середовищем, брудною водою, їжею, що містить консерванти і барвники, практично у всіх людей знижений імунітет. І тому кількість захворювань і хворих ними зростає з кожним роком у геометричній прогресії. І одним з таких захворювань, яке вже набуло величезні масштаби (за даними ВООЗ алергією страждають 1/3 населення планети), є алергія. Тому, дуже важливим стає покупка антиалергенної продукції (подушок, ковдр, наматрацників, одягу і т.д.).

Зараз в магазинах дуже багато продукції з приставкою антиалергенна, але чи дійсно вона є такою? Скажу зі свого досвіду, що такої продукції дуже мало, а приставка «антиалергенна» не що інше, як рекламний хід і не більше. На жаль, при покупці Ви не можете перевірити подушку, ковдру або наматрацник з матрацом на антиалергенну обробку. Це можна зробити тільки в спеціальній лабораторії. Навіть, незважаючи на розкрученість торгових марок, і їх досить дорогу ціну, не можна бути впевненим у їхній якості. У цьому показнику найкраще звертати увагу на всесвітньо відомі торгові марки або іноземні торгові марки (особливо німецькі). Адже там стандарти набагато суворіше як щодо якості продукції, що випускається, так і до її маркування.

Я можу з упевненістю запропонувати нашим клієнтам купувати антиалергенні подушки і ковдри німецької торгової марки F.A.N., а антиалергенні чохли на матраци німецької торгової марки Setex. Ці дві торгові марки зарекомендували себе як на ринку Європи, так і на ринку України, як дуже якісні. Їхня продукція (подушки, ковдри, наматрацники, антиалергенні чохли, медичні чохли) повністю відповідає як міжнародним стандартам, так і українським стандартам якості, і ДСТУ.

Тепер докладніше зупинимося на антиалергенних подушках і ковдрах ТМ F.A.N. Німецька компанія F.A.N. випускає подушки і ковдри як з синтетичних матеріалів, так і з натуральних. Вся продукція компанії F.A.N. виготовляється виключно в Німеччині, проходить жорсткий внутрішній і зовнішній контроль. Дані для розробки нової продукції беруться з німецьких лабораторій сну. Так що, купуючи німецьку подушку або ковдру F.A.N., Ви можете бути впевнені в якості та надійності такої продукції. Крім своїх антиалергенних властивостей подушки і ковдри F.A.N. також можуть мати ряд додаткових корисних властивостей, наприклад, таких як антистрес (серія, яка допомагає зняти напругу після важкого робочого дня). Звичайно ціна такої продукції досить висока, так як треба заплатити лабораторіям сну за дані, отримані в ході досліджень, треба розробити і впровадити інноваційні матеріали і т.д. Все це звичайно потім включається в ціну продукції. І, тому, німецькі подушки і ковдри F.A.N. просто не можуть бути дешевими. Але зате в якості подушок і ковдр F.A.N. можна навіть не сумніватися.

А чи вигідно купувати дорогі подушки і ковдри? Думаю, не одного мене турбувало дане питання. Давайте розберемося в цьому. Можна звичайно купити дешеву подушку або ковдру без усіх цих «наворотів» (антиалергенної обробки, антистресу, без даних лабораторій сну і т.д.) і заощадити при цьому хороші гроші. Думаю, майже кожного відвідує така думка (або спокуса) при вигляді ціни на подушки і ковдри (як і на будь-який інший продукт). І це нормальна перша реакція. Але, як правило, ті, хто купує дешеву продукцію (подушки і ковдри) в подальшому можуть переплатити за неї ж. Яким чином? Все дуже просто. Ну, по-перше, Вам просто буде некомфортно спати на такій подушці, може бути або занадто жорстко або занадто м'яко. По-друге, голова може бути або низько, або, навпаки, високо, що, в свою чергу, може викликати головний біль, а також біль у ділянці шиї і запаморочення, млявість, втому і т.д. По-третє, дані подушки і ковдри не мають ніякого антиалергенного захисту, що покладає додаткове навантаження на імунітет під час сну (коли навпаки сили повинні відновлюватися). Ну і останнє, можна потім підрахувати скільки доведеться витратити на походи до лікаря і покупку ліків внаслідок «зекономлених» коштів на покупку дешевої подушки або ковдри. Адже подушка і ковдра протягом 1/3 всього часу мають безпосередній і тривалий контакт з шкірою людини і використання неякісних матеріалів може легко викликати роздратування шкіри або різні алергії, проблеми зі сном і т.д. Тому, думаю, краще вкладати гроші в якісну продукцію, а не витрачати потім ще більші суми на відновлення свого ж здоров'я!

Та ж історія і з наматрацниками для Вашого матраца. Адже в старому матраці може жити кілька десятків мільйонів пилових кліщів, які викликають алергії. Тому потрібно приділяти особливу увагу захисту Вашого матраца від пилових кліщів і бактерій з грибками. З цієї причини ми рекомендуємо купувати наматрацники, антиалергенні чохли на матраци і медичні чохли на матраци німецької компанії Setex. Вся продукція цієї німецької компанії визнана не тільки у всій Європі, але і відома далеко за її межами. Наматрацники, антибактеріальні чохли, медичні чохли на матраци пройшли всі міжнародні та вітчизняні тести і показали відповідність всім стандартам і нормам. Тому ми настійно рекомендуємо купувати антиалергенні подушки і ковдри разом з наматрацники та / або антиалергенними чохлами для Вашого повного захисту від алергії!

<