Аксесуари для одягу як спосіб самовираження

Зараз доступний досить великий асортимент аксесуарів до одягу і тому можна довго ламати голову над тим, що ж вибрати для себе. І якщо жінки з цим справляються, як правило, без особливих зусиль, то чоловікам доводиться докладати чимало зусиль, щоб створити свій образ.

Так як же створити свій стиль і образ? Почнемо, напевно, з самого популярного чоловічого аксесуара до одягу - краватки. Краватки бувають поліестерові і шовкові, різної ширини і з різними малюнками. Поліестерові краватки рекомендуються для повсякденного носіння, так як вони мають гарну зносостійкість. Шовкові краватки рекомендуються на святкові заходи або їх так само можна використовувати для повсякденного носіння керівному складу і забезпеченим людям. Шовкові краватки виглядають дуже ошатно, красиво і багато. Завдяки цьому вони підкреслюють статус власника, адже коштують шовкові краватки на порядок дорожче поліестерових краваток.


Для краватки потрібно підібрати затискач для краватки, щоб краватка сиділа на своєму місці, а не тинялася під впливом вітру або інших чинників. На даний момент є безліч затискачів для краваток, як золотих, срібних, платинових, так і менш дорогих - бронзових, з нержавіючої сталі, латуні, титану та інших. Якщо Ви носите сорочку під запонки, то затискач для краватки слід підбирати одного тону з запонками. Наприклад, якщо у Вас золоті запонки або з позолотою, то затискач для краватки слід підбирати також золотий або з позолотою. Якщо у Вас срібні запонки, то затискач для краватки слід підбирати також срібний. Такий образ буде виглядати гармонійно і запонки з затискачем для краватки будуть доповнювати один одного.


Також важливим аксесуаром одягу є ремінь. Ременів зараз величезна кількість на ринку України, але далеко не всі з них хорошої якості і носяться буквально рік - два, після чого втрачають свою форму і вид. Ми рекомендуємо купувати німецькі шкіряні ремені Lindenmann, адже німецька якість не може підвести в самий невідповідний момент. Ремені для джинсів зазвичай робляться широкими і зі всілякими пряжками. Тут фантазія дизайнерів практично не обмежена. Можна зустріти ремені для джинсів з різними пряжками, як з одним, так і з двома язичками, а також різних форм і розмірів. Крім цього, сам ремінь для джинсів може бути, як з цільної вирізки шкіри, так і з декількох шарів шкіри. На ремінь для джинсів можуть кріпити металеві вставки, шкіру можуть лакувати, можуть переплітати і т.д. В ременях для штанів або штанів все простіше, так як потрібно дотримуватися певного класичного стилю. Тому ремені для брюк вужче, ніж ремені для джинсів, і мають більш класичний стиль. Пряжки у таких ременів, як правило, з одним язичком або з системою автомат. Шкіра ременя для брюк зазвичай без будь-яких вставок, з лаком або без.


Але варто згадати що останнім часом знову знаходять свою популярність (в певних колах) підтяжки. Після того, як винайшли ремені, про підтяжки майже забули, але в кінці 20 століття підтяжки знову стали модними. Деякі колекції відомих дизайнерів уже не можуть обійтися без підтяжок. І так як підтяжки носять далеко не всі, це ідеальний спосіб виділитися, і створити свій неповторний образ. Підтяжки є різної ширини (25 мм, 30 мм, 35 мм). Вузькі підтяжки (25 мм) можна використовувати як чоловікам худорлявої статури, так і жінкам. Звичайні (30 мм) і широкі (35 мм) підтяжки використовують уже тільки чоловіки.


Ще одним аксесуаром, який може доповнити Ваш образ, може бути носовичок і хустинка для костюма. Жінкам більше подобаються носові хустинки з вишивкою або з принтом квітів, чоловікам же або монотонні носові хустинки, або ж з смужкою по контуру. Також можна замовити собі носові хустинки з ініціалами, щоб підкреслити свій статус, як це робилося в Середньовіччі, коли знатні і багаті люди носили носові хустинки зі своїми ініціалами. Крім цього, носові хустинки можна вкладати в нагрудну кишеню піджака, що додає образу завершеність. У нас в інтернет-магазині представлені іспанські носові хустинки Guasch, які вразять Вас своєю різноманітністю і приємно здивують якістю.


На додаток до будь-якого аксесуара не зайвим буде парасолька. Особливо для ділового стилю одягу підходить парасолька-тростина. Вона надає солідність і підкреслює обраний Вами образ. Більшість парасольок-тростин виготовляється з натуральних матеріалів, таких як дерево, метал, алюміній. Тому можна буде вибрати відповідну модель парасольки-тростини саме під Ваш образ (під запонки, наприклад). Жінкам більше подобаються міні-парасольки. Їх можна також використовувати для завершення свого образу, адже складні парасольки не обов'язково ховати в сумочку, її можна просто носити на лямці. І завдяки цьому, міні-парасолька постійно буде на виду і буде доповнювати Ваш неповторний образ.


У нашому інтернет-магазині Текстиль з Німеччини представлені тільки якісні аксесуари до одягу. Завдяки німецькою та іспанською аксесуарам Ви можете створити свій неординарний і персональний образ, який, думаю, оцінять оточуючі. А наші аксесуари до одягу допоможуть Вам у цьому.

<