Акція на шовкові краватки!

У зв'язку з наступаючими святами, а саме, Днем Святого Миколая та Новим Роком ми вирішили зробити акцію на всі шовкові краватки, які представлені в нашому магазині. І тепер наші покупці зможуть купити шовкові краватки в Києві за зниженими акційними цінами. Кількість шовкових краваток, які підпадають під акцію обмежена! Акція на шовкові краватки буде діяти до 07.01.2017 року включно!

Шовкові краватки йдуть в подарунковій фірмовій упаковці і відмінно підійдуть в якості подарунка будь-якому чоловіку. Особливо, якщо чоловікові доводиться часто одягати костюм на роботу. Різні забарвлення шовкових краваток можна підібрати під костюм будь-якого кольору. Шовкові краватки відрізняються своїм мінливим відтінком при різному куті освітлення, що додає краватці ще більшої привабливості.

Також рекомендуємо придивитися і до затискачів для краваток. Адже це теж дуже важливий аксесуар в діловому світі чоловіків. Крім того, що затискач для краватки виконує практичну функцію, він також виконує і естетичну функцію. Практична функція затискача для краватки - це утримання краватки в певному положенні. А естетична - це поєднання затискача для краватки з іншим чоловічими аксесуарами.

Купити в Києві шовкові краватки по акції і затискачі для краваток Ви можете в нашому інтернет магазині Текстиль з Німеччини. Для корпоративних клієнтів, які хочуть купити гуртом краватки з логотипом своєї компанії ми також можемо здійснити таку послуги і продати корпоративні краватки гуртом. Також ми маємо можливість продати і корпоративні затискачі для краватки гуртом. Надсилаємо краватки і затискачі для краватки в будь-яке місто України.

<