Модал

Модал - це тканина нового покоління, яку добувають з целюлози (деревини) в результаті віскозного процесу. Модал міцніше ніж віскоза, по гігроскопічним властивостям перевершує бавовну в 1,5 рази, має гладку і м'яку поверхню і тим самим не дозволяє затримуватися на ній, ні пральному порошку, ні миючому засобу. Модал - це інноваційне текстильне волокно, здатне швидко вбирати вологу і дуже швидко висихати, тим самим затримуючи ріст бактерій і неприємний запах, а також забезпечує хорошу циркуляцію повітря. Тканина модал відповідає всім світовим гігієнічним і екологічним вимогам.

Переваги модала:

Надає м'який блиск виробам,які з нього виготовляються ;

Робить тканину дуже м'якою і ніжною на дотик;

Практично не має усадки (в порівнянні з бавовною) і не втрачає своєї еластичності;

Забезпечує комфорт при носінні виробів з модала: створює відчуття «прохолоди» в жарку пору року, а також не викликає подразнень шкіри;

Відмінні гігроскопічні (швидко вбирає і випаровує вологу) і гігієнічні (затримує зростання бактерій і неприємних запахів) властивості;

Дуже стійкий до прання (навіть після багаторазового прання не втрачає своїх властивостей);

Практично не змінює свій колір при пранні, не вицвітає і не линяє.

Недоліки модала:

Модал зберігає свої еластичні властивості трохи гірше, ніж віскоза;

Виробництво модала дорожче ніж виробництво інших тканин.

Тканина модал використовується при виготовленні постільної білизни, рушників, шкарпеток, домашнього одягу (майки, футболки, труси, піжами і т.д.) і високотехнологічного професійного спортивного одягу та іншої текстильної продукції.

У нашому інтернет магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві іспанські футболки, майки і труси з тканини модал! Також ми доставляємо товар по всій Україні (Одесу, Миколаїв, Львів, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Суми, Вінницю, Івано-Франківськ, Маріуполь, Кривий Ріг, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Луцьк і т.д.).

<