Догляд за парасолькою

При покупці парасольки багато хто забуває, що за нею також потрібен певний догляд. Адже при правильному догляді термін служби парасольки збільшується, і вона ще чимало часу зможе Вам прослужити. Отже, давайте розглянемо, що ж потрібно робити, щоб продовжити термін служби Вашої парасольки.

Сушка парасольки. Сушити парасольку потрібно тільки в напіврозкритому стані, і ні в якому разі його не можна сушити (як у нас роблять практично всі) в розкритому, так як мокра тканина з часом може розтягнуться і почати провисати.

Не класти на парасольку важкі речі. Це правило найчастіше стосується жінок. Так як жінки можуть класти свою парасольку в самий низ сумочки, а зверху ще купу всяких речей, таким чином парасолька (або її окремі частини) може поламатися або протертися її купол. Тому настійно рекомендується класти парасольку в сумочку зверху!

Якщо у Вас парасолька втратила чорний колір. Як правило, це може відбуватися від забруднень та втрати кольору тканини купола парасольки на сонці. Для цього випадку є один хороший рецепт. Берете міцну заварку чорного чаю і протираєте м'якою губкою або ватяним тампоном ту частину парасольки, яка поруділа або втратила колір. Потім, щоб закріпити результат, після ополіскування заваркою протираємо також м'якою губкою або ватяним тампоном, змоченим в розчин оцтової кислоти (беремо 2 столові ложки оцту на літр води).

Якщо іржа вбралася в тканину купола. Це може відбуватися як від поржавілих спиць самої парасольки, так і від зовнішнього забруднення. В цьому випадку Вам може допомогти сік лимона або лимонна кислота. Потрібно протерти м'якою губкою і потім ретельно змити водою.

Якщо на куполі залишилися пил або бруд. Можна використовувати м'який миючий засіб і протерти купол парасольки від пилу або бруду м'якою губкою і потім добре промити водою.

Одягайте чохол на парасольку тільки після повного її висихання!

<