Якісні шкіряні ремені для чоловіків і жінок

При виборі ременя кожен чоловік або жінка задається питанням, як вибрати якісний шкіряний ремінь. Ми вирішили полегшити вам цю задачу і пропонуємо купити ремені німецького виробництва Lindenmann. Компанія Lindenmann випускає чоловічі ремені під чотирма брендами: Lindenmann, G. Chabrolle, Taranto, Pierre Cardin. Жіночі ремені випускаються тільки під брендом Lindenmann.


Чоловічі ремені Lindenmann розроблені німецькими дизайнерами і мають воістину величезний асортимент. Під брендом Lindenmann Ви можете купити ремені під джинси, для штанів і брюк, зі звичайною пряжкою або з автоматичним замком, шкіряні або текстильні ремені різної кольорової гами. Все зроблено в суворих німецьких лініях як для молоді, так і для старшої вікової групи. Чоловічі ремені G. Chabrolle розроблені французькими дизайнерами. Вони відрізняються своїми вишуканими формами і лініями, витонченою формою і навіть дуже незвичайними і експресивними, сміливими дизайнами, що характерно для французького стилю. Чоловічі ремені Taranto виготовлені іспанськими дизайнерами. Як і для іспанців, для ременів Taranto характерні сміливість, пристрасть і експресія. Сміливі дизайни і обширна колірна гамма припадуть до смаку кожному. Чоловічі ремені Pierre Cardin компанія Lindenmann почала випускати тільки з 2010 року, після викупу прав на цей всесвітньо відомий бренд. Ці ремені виготовляються в класичних елегантних дизайнах. Здебільшого підходять під штани.


Не меншою популярністю користуються жіночі ремені Lindenmann. Колірна гамма і різноманітність дизайнів жіночих ременів не залишать байдужою жодну жінку. У колекції жіночих ременів Lindenmann можна знайти ремені під джинси, а також ремені під плаття і т.д. Жіночі ремені Lindenmann випускаються різної ширини, від дуже вузьких ременів до досить широких. Думаю, кожна жінка зможе підібрати собі ремінь з колекції Lindenmann під будь-який наряд. Також асортимент жіночих ременів може вразити своєю колірною гамою. Можна купити ремені практично всієї колірної гами. Тому будь-яка жінка зможе підібрати для себе, крім форми і ширини ременя, також і за улюбленим кольором.


Крім ременів компанія Lindenmann також випускає запонки, затискачі для краватки, підтяжки, портмоне, ключниці.

Звичайно в нашому інтернет магазині Текстиль з Німеччини (www.textile-germany.com.ua) Ви не побачите всього асортименту ременів компанії Lindenmann, але ми намагаємося вибирати найдостойніші і красиві моделі. Всі ці ремені Ви можете купити в Києві у нас, оформивши замовлення по телефону або через корзину. Також ми доставляємо товар по всій Україні (Одесу, Миколаїв, Львів, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Суми, Вінницю, Івано-Франківськ, Маріуполь, Кривий Ріг, Чернігів, Черкаси, Житомир, Рівне, Луцьк і т.д.).

<