Що робити якщо турбує сильне хропіння?

Що робити якщо турбує сильне хропіння?

Багато хто вважає, що в хропінні немає нічого страшного, і це навіть викликає глузування і жарти. Насправді хропіння попереджає організм, що з ним щось не так. Досить часто хропіння доставляє незручності не тільки оточуючим, які протягом всієї ночі не можуть заснути через хропіння, а й автору всім відомих звуків.

         Часто під час сну хропіння може перериватися довгими паузами в цей час сплячий взагалі не дихає! Це відбувається тому, що повітря не може вільно проходити в легені через що виникають закупорки в верхніх дихальних шляхах. При такому ритмі легкі відчувають сильне кисневе голодування, що згубно позначається на здоров'ї і загальному стані людини. В цьому випадку слід звернутися до лікаря за консультаціями!

Крім цього, однією з найбільш поширених причин хропіння є неправильне положення голови під час сну. Тому дуже важливо підібрати «правильну» подушку (ортопедична латексна подушка F.A.N. Latex, ортопедична подушка з ефектом пам'яті F.A.N. Visco Soft). Якщо спати на дуже низькій подушці, є небезпека того, що язик може глибоко западати, тим самим перекривати дихальні шляхи - і тоді виникає хропіння. Щоб цього уникнути, подушка повинна бути вище, але не сильно (антиалергенна подушка FAN Smartcel Sensitive, антиалергенна вовняна подушка F.A.N. Derby). На високій подушці хропіння тільки посилиться. Оптимальний варіант в даній ситуації - ортопедична подушка, на якій голова автоматично прийме анатомічно правильне положення.
Отже, хропіти чи ні - вибір за вами!
Купити в Києві ці подушки Ви можете в нашому інтернет магазині Текстиль з Німеччини (textile-germany.com.ua). Також ми здійснюємо доставку продукції по всій Україні (Вінниця, Ужгород, Одеса, Донецьк, Луганськ, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Запоріжжя, Кривий Ріг і т.д.).
<