Із синтетичних волокон

20
Антиалергенна ковдра F.A.N. Kansas 155x220.Супер м'яка мікрофібра + можливість кип'ятіння.Підодіяльн..

3025 Грн.

1125
Антиалергенна ковдра F.A.N. Kansas 155x220.Супер м'яка мікрофібра + можливість кип'ятіння.Підодіяльн..

3780 Грн.

19
Антистресова ковдра F.A.N. Antistress.Підодіяльник зроблений з м'якої на дотик синтетичної..

2845 Грн.

637
Дитяча антиалергенна ковдра F.A.N. Medisan Kids.Дана дитяча ковдра ідеально підійде для Вашого малюк..

1415 Грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Із синтетичних волокон

Ковдри з синтетичних волокон є досить популярним текстильним виробом з кількох причин. По-перше, ковдри з поліестеру або іншого синтетичного наповнювача абсолютно антиалергенні і тому підходять навіть людям, які страждають на алергію. По-друге, ціна синтетичних ковдр значно дешевше, ніж ковдр з натуральними наповнювачами. Тому купити синтетичну ковдру в Києві буде вигідніше. По-третє, синтетичні ковдри не вбирають в себе піт і запахи. По-четверте, синтетичні ковдри не вибагливі в пранні і мають довгий термін служби. По-п'яте, синтетичні ковдри добре тримають тепло і швидко відновлюють свою первісну форму, завдяки пружинистим волокнам. Всі ці переваги сильно впливають на вибір ковдри покупцями і все частіше люди замислюються: «А чи не купити синтетичну ковдру в Києві (або в будь-якому іншому місті України)?». Але крім наповнювача ще потрібно дивитися і на виробника ковдри. Адже багато виробників є саме неякісної текстильної продукції, в тому числі і синтетичних ковдр.

Ознаки неякісних синтетичних ковдр:

- Занадто дешева ціна синтетичної ковдри. Це перший чинник, який повинен Вас насторожити. Це ознака того, що може використовуватися неякісна сировина, яка може не відповідати навіть нормам протипожежної безпеки.

- Синтетична ковдра повинна бути добре прошито - рівно і ниток, що без стирчать. Якщо Ви бачите на синтетичній ковдрі не рівні шви і / або стирчать всюди нитки з швів, то від такої ковдри варто відмовитися.

- Неякісний наповнювач в синтетичній ковдрі. На жаль, це перевірити досить складно, так як наповнювач зашитий усередині чохла і його не видно. Але неякісний наповнювач може збиватися, втрачати свої пружні властивості і, відповідно, така ковдра втрачає свої теплові властивості.

Ми рекомендуємо купити в Києві німецькі синтетичні ковдри F.A.N. Ці синтетичні ковдри мають виняткову якість пошиття і наповнювача. Всі серії синтетичних ковдр німецької компанії F.A.N. мають фірмові запатентовані синтетичні волокна, які відрізняються своїми властивостями. Наприклад, є синтетичні ковдри, які розроблені спеціально для комфорту і володіють дивною м'якістю і тепловими властивостями, є антистресові синтетичні ковдри, також є ковдри, які можна прати при температурі до 95 С і т.д. У нас в інтернет-магазині Текстиль з Німеччини Ви можете купити в Києві два найпопулярніших види німецьких синтетичних ковдр:

Синтетична ковдру F.A.N. Kansas. Ця синтетична ковдра має в якості наповнювача порожнисті силіконізовані поліестерові волокна. Вони відрізняються тим, що мають дуже хороші пружні властивості і дуже швидко повертають свій первинний вигляд. Також дані синтетичні волокна не вбирають в себе запах і піт, і в них не можуть жити пилові кліщі, тому така синтетична ковдра абсолютно антиалергенна і підходить людям, які страждають на алергію. І ще однією перевагою даної синтетичної ковдри є те, що цю ковдру можна прати в пральній машинці при температурі 95 С. Таке прання вбиває, всі бактерії, грибки і віруси, які можуть знаходиться в ковдрі. Саме через відмінні гігієнічних властивостей, дану синтетичну ковдру часто купують готелі в свої номери в Німеччині. Купити в Києві цю синтетичну ковдру з поліестеру Ви можете у нас в магазині. Якщо Ви хочете купити синтетичне ковдру в Києві гуртом, то зв'яжіться з нашими менеджерами.

Антистресова синтетична ковдра F.A.N. Antistress. Це ексклюзивна розробка німецької компанії F.A.N. Дана антистресова синтетична ковдра завдяки карбоновим волокном знімає статичну електрику з волосся, і тим самим знижує стресовий або роздратований стан людини під час сну, що дозволяє швидше розслабитися після важкого трудового дня і сприяє більш глибокому сну. Дану ковдру можна прати в пральній машинці, але вже при 60 С і з делікатним миючим засобом. При правильному догляді ця антистресова синтетичне ковдра прослужить Вам не один рік. Купити антистресову синтетичну ковдру в Києві Ви можете, замовивши у наших менеджерів. Якщо хочете купити антистресову синтетичну ковдру в Києві гуртом зв'яжіться з нами за телефонами.

Всі німецькі синтетичні ковдри, які представлені у нас в Інтернет-магазині Текстиль із Німеччини в Києві мають міжнародні сертифікати якості та висновок української санітарно-епідеміологічної служби. Також Ви можете купити ці синтетичні ковдри і в інших містах України (Харків, Львів, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Полтава, Хмельницький і т.д.), ми доставляємо Новою Поштою в будь-яке місто України.

<