З ефектом пам'яті

837
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті F.A.N. Visco Soft - це універсальна подушка, зроблена з віское..

5260 Грн.

36
Ортопедична подушка Duoflex Altura Regulavel Nasa.Подушка з 100% мемори (віскоеластіка) середньої жо..

0 Грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

З ефектом пам'яті

Подушки з ефектом пам'яті, або подушки меморі з'явилися порівняно недавно, але відразу ж почали завойовувати популярність. І на сьогоднішній день запит купити подушку мемори в Києві є досить популярним в інтернеті. А спочатку матеріал, з якого виготовляються подушки меморі - віскоеластік, призначався зовсім для інших цілей. Віскоеластик був розроблений фахівцями NASA для зниження навантажень, яким піддаються космонавти, під час старту і польоту, тим самим знижуючи загальні навантаження на організм. Надалі з віскоеластіка почали робити і матраци з подушками.

Чому ж так популярні подушки меморі? Подушки мемори мають ортопедичний ефект, який впливає на якість сну. Як багато хто вже помічав, подушки меморі мають улоговинку посередині і два виступаючих краї. Це зроблено спеціально для тих людей, які люблять спати на спині, саме в цю улоговинку лягає потилична частина голови при сні на спині і м'язи шиї з хребтом розслабляються під час сну, тому що знаходять правильну ортопедичну форму. В цьому і полягає ортопедичний ефект подушки меморі. Під час сну на подушці з меморі м'язи шиї розслабляються, разом з хребтом, що позитивно впливає на кровообіг шийного відділу і голови, а також на якість сну. На ранок, після сну на подушці мемори, Ви будете себе відчувати виспався і бадьорим, з повним зарядом енергії. М'язи шиї при цьому також будуть такими, що відпочили, що в свою чергу виключає (або сильно знижує) ймовірність болі в шиї, від перенапруги м'язів, а також в голові. Саме з цієї причини вже варто купити подушку мемори в Києві. Але це ще не весь список позитивного впливу подушок мемори на організм людини і якість сну.

Завдяки тому, що під час сну на подушці мемори шия і хребет відпочиває, це сприяє профілактиці остеохондрозу та інших захворювань хребта шийного відділу. Крім цього, правильне положення голови під час сну на подушці мемори сприяє зменшенню (чи взагалі зникнення) хропіння. Також завдяки тому, що віскоеластік, з якого виготовлена ​​подушка мемори реагує на тепло і тиск на нього, на подушці з меморі можна спати в будь-якому положенні і голова буде все одно правильно розміщуватися на подушці. Ще однією перевагою подушки з меморі в порівнянні зі звичайними подушками, які мають різні наповнювачі, є те, що подушка мемори не збивається і приймає назад свою форму після того, як на неї перестає діяти тиск. Всі ці переваги вигідно виділяють подушки меморі серед інших і дають їм велику фору.

Ми рекомендуємо звернути увагу на німецькі подушки меморі F.A.N. Visco Soft і купити ці подушки меморі в Києві у нас в магазині Текстиль з Німеччини. Серед усього розмаїття виробників подушок мемори ці німецькі подушки вигідно відрізняються. Крім свого запатентованого віскоеластіка, який дуже чітко реагує на тиск і тепло, дані подушки меморі дозволяють не перешкоджати циркуляції крові навіть у найдрібніших капілярах шкіри голови, на яку здійснюється тиск. А спеціально підібрана висота подушки меморі, заснована на даних лабораторій сну в Німеччині, і допомагає істотно знизити, а іноді і взагалі прибрати, таке неприємне явище, як хропіння.

Ще одні якісні подушки меморі робить бразильська компанія подушок Duoflex. Саме той факт, що завод спеціалізується виключно на виготовленні подушок виділяє їх продукцію серед інших на світовому ринку. Крім ортопедичних подушок мемори, бразильський завод Duoflex також випускає подушки меморі з регульованою висотою, для того щоб люди з різним ростом і комплекцією змогли відрегулювати висоту подушки меморі, яка підходить саме їм.

<